Premium sveķu termo pārneses melnas tintes lente BRP-1D300-080

BRP-1D300-080 premium sveķu termo pārneses melnas tintes lente, 300 metrus gara un 80mm plata, Brother International Europe sertificēts produkts.

€ 17,17 iesk. PVN

300 metru gara lente

80mm plata

Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente

Produkta detaļas

Premium sveķu termo pārneses melnas tintes lente BRP-1D300-080

Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām

Premium sveķu lente ar melnu tinti

Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Galvenās īpašības

  • 300 metru gara lente
  • 80mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām
  • Premium sveķu lente ar melnu tinti
  • Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Apraksts

Šī augstas kvalitātes premium sveķu lente ir izstrādāta atbilstoši profesionāla marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai tirdzniecībā, veselības aprūpē un loģistikā šīs 80 mm platās lentes var izmantot svītrkodu drukāšanai un cita veida pielietojumam.

Sveķu termo pārneses lentes nodrošina augstas kvalitātes drukas rezultātu un ir vislabāk piemērotas plēves veida materiālu uzlīmēm. BRP-1D300-080 premium sveķu lentes tiek izmantotas kopā ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem un termo pārneses uzlīmju printeri.

Vairāk par šo produktu...

Premium sveķu termo pārneses lente nodrošina profesionālu, vienkāršu drukāšanu ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Šī 300 metrus garā lente ir retāk jāmaina un nodrošina Brother uzlīmju printera ilgāku darbību.

Izmantojot šo 80 mm plato lenti, var sagaidīt profesionālus rezultātus, drukājot svītrkodus un tekstu dažādu nozaru pielietojumā. BRP-1D300-080 lente, kas izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, ir saderīga ar specifiskiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe sertificēto premium sveķu termo pārneses lenti, Brother ierīce darbosies pēc iespējas labāk, nodrošinot skaidrus un noturīgus drukas rezultātus.

Back to top