Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināls Brother DK-44605 vienlaidu garuma papīra uzlīmju rullis - viegli atlīmējama lente - melnas drukas dzeltena, 62mm

Brother DK-44605 melnas drukas dzeltena vienlaidu garuma papīra uzlīmju lente - viegli atlīmējama - 62mm. Lente ir 30.48m gara

€ 23,99 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu
Pateicoties vienlaidu garumam, Brother DK-44605 uzlīmju lentes rullis ir izcils, lai veidotu īstermiņa uzlīmes dažādās formās un lielumos, jo šo augstās kvalitātes uzlīmju garumu var noteikt pats lietotājs.

Galvenās funkcijas

  • 62mm plata, 30.48m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother uzlīmju rullis ​
  • ​Skaidram, noturīgam drukas rezultātam

Apraksts

Pateicoties melnā un dzeltenā kontrasta drukai, oriģinālais Brother DK-44605 vienlaidu papīra uzlīmju lentes rullis rada skaidras, skatienu piesaistošas uzlīmes, un garantē Tev augstu kvalitāti.

Pateicoties tā vienlaidu garumam, Brother DK-44605 rullis ir izcili piemērots, ja Tev ir nepieciešamība veidot dažādu formu un izmēru uzlīmes, jo to garumu nosaka pats lietotājs. Versatīlais DK-44605 uzlīmju rullis ir papildināts ar noņemamu līmpapīru, tādēļ Tu savas uzlīmes vari vienkārši atlīmēt, kas ir ideāls risinājums īstermiņa marķēšanai.

Izvēloties Brother DK-44605 melnas drukas dzelteno uzlīmju rulli, Tu nodrošināsi vislabāko savas ierīces darbību, iegūstot kristālskaidrus un ilgnoturīgus marķēšanas rezultātus.

Saderība ar