Oriģināls Brother DK-44205 vienlaidu garuma, papīra uzlīmju lentas rullis - melnas drukas, balta lenta - 62mm

Brother DK-44205 melnas drukas, balta vienlaidu garuma papīra uzlīmju lenta ar noņemamu pašlīmējošo daļu - 62mm - lenta ir 30.48m gara

€ 19,21 iesk. PVN

62mm plata, 30.48m gara

Augstas kvalitātes Brother uzlīmju rullis

Skaidram, noturīgam marķēšanas rezultātam

Produkta detaļas

DK44205_main

Galvenās funkcijas

  • 62mm plata, 30.48m gara
  • Augstas kvalitātes Brother uzlīmju rullis
  • Skaidram, noturīgam marķēšanas rezultātam

Apraksts

Pateicoties lentas vienlaidu garumam, DK-44205 ir perfekts risinājums dažāda izmēra un formu uzlīmju drukai, jo uzlīmju garums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Skaidri salasāmu, uzmanību piesaistošu uzlīmju druka, pateicoties melnas un baltas krāsas salikumam. Oriģinālas Brother, vienlaidu garuma uzlīmju lentas rullis garantēs augstas kvalitātes rezultātu.

Pateicoties tam, ka lenta iz vienlaidu garuma, tā būs piemērota uzlīmju veidošanai dažādos izmēros un formās, jo to garums var tikt pielāgots atbilstoši lietotāja vajadzībām.

Daudzpusīgi pielietojamajai DK-44205 uzlīmju lentai ir noņemams līmējošās daļas papīrs, tāpēc uzlīmes var tikt viegli noņemtas, kas šo lentu padara par piemērotu tieši pagaidu uzlīmju drukai.   

Izvēloties Brother DK-44205 melnas drukas, baltu uzlīmju lentas rulli nodrošināsi savas Brother ierīces netraucētu veiktspēju un augstas kvalitātes marķēšanas darbu rezultātu, kas būs noturīgs.

Back to top