Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināls Brother DK-11203 melnas drukas, balts marķēšanas lentes rullis, 17mm x 87mm

Brother DK-11203 melnas drukas, balts marķēšanas lentes rullis, 17mm x 87mm - 300 uzlīmes rullī

€ 9,50 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šīs oriģinālās Brother DK11203 melnas drukas baltās uzlīmes ir noderīgas plašam pielietojumam. Uzlīmes ir iespējams izmantot gan mājas, gan biroja vidē, Tu vari šīs iepriekš sagrieztās standarta uzlīmes izmantot, lai drukātu logotipus, svītrkodus, apmeklētāju nozīmītes vai piegādes informāciju.

Galvenās īpašības

  • 300 uzlīmes vienā rullī, 17mm x 87mm
  • Augstas kvalitātes oriģinālais Brother uzlīmju rullis
  • Nodrošina skaidrus, noturīgus rezultātus

Apraksts

Brother DK-11203 uzlīmes noderēs visa veida uzlīmju drukas vajadzībām. Vienā rullī ietilpst 300 uzlīmes ar standarta izmēru 17mm x 87mm, kas parasti tiek izmantotas pasta un administratīvajām vajadzībām, padarot tās par izcilām izmantošanai mājas un biroja vidē.

Vari sagaidīt profesionālus rezultātus no šīm sagrieztajām kvadrātveida uzlīmēm, ko vari pielietot, drukājot logotipus, svītrkodus, apmeklētāju nozīmītes vai piegādes informāciju. Ražots ar atbilstību augstai kvalitātei, DK-11203 uzlīmes ir paredzētas darbam ar Brother QL printeriem.

Izvēloties DK-11203 melnas drukas balto uzlīmju rulli, Tu nodrošināsi vislabāko savas ierīces darbību, sniedzot kristālskaidrus un ilgnoturīgus marķēšanas rezultātus.
Ar DK-11203 drukātās uzlīmes būs noturīgas un turēsies pie virsmas ilgi.

 

Saderība ar