Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināls Brother CZ-1004 pilnkrāsu, vienlaidu garuma uzlīmju lentes rullis, 25mm platas uzlīmes

5 metrus gara lente, 25mm platas uzlīmes.

€ 33,01 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Oriģinālais Brother CZ-1004 uzlīmju lentes rullis ļaus drukāt pilnkrāsu uzlīmes - plašām izmantošanas iespējām. 25mm platas uzlīmes, 5 metrus garš uzlīmju lentes rullis - tās var tikt izmantotas gan birojā, gan mājās - plauktu, skapju, dokumentu mapju un arhīvu, kā arī citu lietu identifikācijai.

Veido pielāgotas uzlīmes/kartes sava uzņēmuma vajadzībām. Uzlīmes piemērotas arī dažādu radošu darbu veidošanā, izmantošanai mājās.

Iestrādāta ZINK® Zero-Ink® drukas tehnoloģija, kas ļauj veidot pilnkrāsu izdrukas, neizmantojot tinti.

(Uzlīmju attēli ar dažāda platuma CZ uzlīmju ruļļu izmantošanas iespējām ir ilustratīvam nolūkam)

Galvenās funkcijas

  • 25mm platas uzlīmes, 5m gara uzlīmju lente
  • Pilnkrāsu uzlīmju druka pielietojumam birojā un mājās
  • Oriģināls Brother uzlīmju rullis - augstas kvalitātes drukas rezultātam

Apraksts

Uzlabo biroja vai mājas vides organizāciju ar Brother CZ-1004 plaši pielāgojamo, 25mm plato pilnkrāsu uzlīmju lentes rulli.

Drukā izteiktu krāsu uzlīmes dokumentu mapēm un arhīviem, plauktiem un atvilknēm ar CZ-1004 pilnkrāsu uzlīmju lenti. Izmanto uzlīmes savu personīgo lietu identificēšanai un veido sakārtotu un organizētu apkārtējo vidi gan birojā, gan mājās. Drukā uzmanību piesaistošas brīdinājuma zīmes iekštelpām.

CZ-1004 pilnkrāsu, vienlaidu garuma uzlīmju rullis - ekspertu radīti izejmateriāli marķēšanas darbiem birojā un mājās. Uzlīmju lenti ir iespējams sagriezt, veidojot dažāda izmēra uzlīmes. Iestrādāta ZINK® Zero-Ink® drukas tehnoloģija, kas neizmanto tinti. Ievieto uzlīmju lentes rulli un drukā!

 

Saderība ar