Oriģināls Brother BP60PA3 A3 tintes papīrs

Brother BP60PA3 A3 tintes papīrs, 75.5 g/m2. Iepakojumā 250 loksnes

€ 10,18 iesk. PVN

Iepakojumā 250 loksnes

Augstas kvalitātes oriģināls Brother produkts

Garantē izcilas izdrukas katru reizi

Produkta detaļas

BP60PA3_main

Key Features

  • Iepakojumā 250 loksnes
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother produkts
  • Garantē izcilas izdrukas katru reizi

Apraksts

Šis oriģinālais BP60PA3 A3 formāta tintes papīrs ir profesionāli izstrādāts, lai būtu pilnībā saderīgs ar jūsu Brother printeri. Tas nodrošinas, ka jūsu dokumenti vienmēr būs skaidri, dzidri un bez jebkādiem smērējumiem - lai iegūtu rezultātus, uz kuriem varat paļauties.

Saderīgs ar

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Produkta apraksts

Parūpējieties par savu Brother printeri, lai tas darbotos pēc iespējas labāk, un pārliecinieties, ka jūsu dokumenti vienmēr izskatās iespaidīgi, ievietojot BP60PA3 A3 formāta tintes papīru papīra tvertnē.

Šis BP60PA3 papīrs ir ideāli piemērots, lai drukātu, piemēram, sarakstus un plakātus, un tas palīdzēs jums maksimāli izmantot Brother tintes printeri, nodrošinot, ka jūsu dokumenti vienmēr tiek izdrukāti ātri, efektīvi un ar 100% precizitāti.

Tā kā šis BP60PA3 papīrs ir oriģināls Brother produkts, varat būt droši, ka tas ir rūpīgi izstrādāts un prasmīgi konstruēts, lai nodrošinātu jums labākos iespējamos rezultātus. Kādēļ riskēt ar lētāku, nemarķētu produktu izmantošanu, kas var novest pie sliktāka gala rezultāta, ja jūs varat paļauties uz mums, ka mēs vienmēr nodrošināsim visaugstāko iespējamo kvalitāti?

Back to top