Oriģināla Brother LC900BK augstas ražības tintes kasetne, melna

Brother LC900BK melnas tintes kasetne, atsevišķs iepakojums. 500 A4 izdrukas.

€ 26,00 iesk. PVN

500 A4 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC900BK_main

Galvenās īpašības

  • 500 A4 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šī oriģinālā Brother LC900BK melnas tintes kasetne ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvus dokumentus ik reizi, kad drukā. Ar krāsas pretizbalēšanas īpašībām vari ilgstoši baudīt precīzas, svaigas krāsas. Iegādājoties mūsu kasetnes, Tu aizsargā savu printeri pret iespējamu ilgtermiņa bojājumu, ko var izraisīt neoriģināli produkti.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks pasūtīt maināmo printera tinti, vari paļauties uz Brother LC900BK melnas tintes kasetni, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbspēju, un Tavas izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie bieži vien zemākas kvalitātes produkti var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā LC900BK tintes kasetne melnā krāsā, kas ir lielisks risinājums mājai vai maziem birojiem, kas meklē samazinātas izmaksas un uzlabotu rezultātu, saglabā aparāta darbspēju vajadzīgajā līmenī, sniedzot labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katrā drukāšanas reizē.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top