Oriģināla Brother LC424BK tintes kasetne – melna

Brother LC424BK melnā tinte kārtridžs – viens iepakojums. 750 izdrukas.

€ 23,58 iesk. PVN

LC424BK drukā 750 lappuses saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother melnas krāsas tintes kasetne

Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu perfekti, ietaupot laiku un naudu

Produkta detaļas

LC424BK_main

Šīs oriģinālas Brother LC424BK tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju

Viedais kārtridžu dizains nodrošina atlikušās tintes redzamību

LC424 tintes kasetņu klāsts ir pieejams kā ekonomiskāks komplekts, kas samazina vienas izdrukas izmaksas - LC424VAL

Galvenās iezīmes

  • LC424BK drukā 750 lappuses saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother melnas krāsas tintes kasetne
  • Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu perfekti, ietaupot laiku un naudu
  • Šīs oriģinālas Brother LC424BK tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju
  • Viedais kārtridžu dizains nodrošina atlikušās tintes redzamību
  • LC424 tintes kasetņu klāsts ir pieejams kā ekonomiskāks komplekts, kas samazina vienas izdrukas izmaksas - LC424VAL

Apraksts

Meklē kasetni, kas piedāvā vienkāršu veiktspēju katrā drukāšanas reizē? Brother melnā LC424BK tintes kasetne ar noturību pret izbalēšanu garantē vienmērīgu, uzticamu un augstākās kvalitātes drukas rezultātu no prmās līdz pēdējais izdrukai. Mūsu lieliski sabalansētas tintes nodrošina, ka jūsu printeris turpina darboties pēc iespējas labāk. 

Brother apsver ietekmi uz vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, samazinot atkritumu daudzumu poligonos. Visi mūsu printeri un tintes kasetnes ir izstrādātas ar pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. 
 
Oriģināla Brother LC424BK tintes kasetne - to vērta katrā drukāšanas reizē

Saderība ar

Saderīgie printeri

Apraksts

 

Citas pieejamās krāsas

LC424C Ciāna
LC424M Fuksīna
LC424Y Dzeltena

Ietaupiet, iegādājoties komplektu

Izdevīgāk kā iegādāties pa vienai kasetnei

LC424VAL CMYK iepakojums

Katra kasetne nodrošina 750 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 
Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top