Oriģināla Brother LC422M tintes kasetne - fuksīna

Brother LC422M fuksīna tintes kasetne - viena iepakojumā. Drukā 550 lappuses.

€ 17,00 iesk. PVN

LC422M drukā 550 lappuses atbilstoši ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother fuksīna tintes kasetne

Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu perfekti, ietaupot laiku un naudu

Produkta detaļas

LC422M_main

Šīs oriģinālās Brother LC422M tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju

LC422 tintes kasetņu klāsts ir pieejams arī kā ekonomiskāks komplekts, kas samazina vienas izdrukas izmaksas - LC422VALDR

Galvenās iezīmes

  • LC422M drukā 550 lappuses atbilstoši ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother fuksīna tintes kasetne
  • Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu perfekti, ietaupot laiku un naudu
  • Šīs oriģinālās Brother LC422M tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju
  • LC422 tintes kasetņu klāsts ir pieejams arī kā ekonomiskāks komplekts, kas samazina vienas izdrukas izmaksas - LC422VALDR

Apraksts

Meklējiet kasetni, kas nodrošina izcilu rezultātu katru reizi, kad drukājiet? Brother fuksīna LC422M tintes kasetne, ar pret krāsu izbalēšanas īpašībām garantē vienmērīgu, uzticamu un augstākās kvalitātes izdrukas no pirmās līdz pēdējam izdrukai. Mūsu lieliski sabalansētās tintes nodrošina, ka jūsu printeris turpinās darboties izcili. 

Brother novērtē ietekmi uz vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, cenšoties samazināt atkritumu daudzumu. Visas mūsu iekārtas un tintes kasetnes ir būvētas tā, lai to lietošanai būtu tik maza ietekme uz vidi, cik vien iespējams. 
 
Oriģināla Brother LC422M tintes kasetne - tā vērta katrā drukāšanas reizē

Saderīgi printeri

Apraksts

 
Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Krāsas

Citas pieejamās krāsas

LC422BK - Melna
LC422C - Ciāna
LC422Y - Dzeltena

Kasetņu komplekts lielākam ietaupījumam. Izdevīgāk, nekā iegādāties vairākas atsevišķas kasetnes.

LC422VAL - daudzkrāsu kasetņu komplekts (CYMK)

Katra kasetne nodrošina 550 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top