Oriģināla Brother LC3213M tintes kasetne - fuksīna krāsas

Oriģināla Brother LC3213M augsta ražīguma fuksīna tintes kasetne - viena. Līdz 400 izdrukām.

€ 13,68 iesk. PVN

400 izdrukas atbilstoši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3213M_main

Galvenās funkcijas

  • 400 izdrukas atbilstoši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālā LC3213M fuksīna tintes kasetne veidota izcilam drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē. Ņemot vērā, ka kasetne ir viens no oriģinālajiem Brother izejmateriāliem, tā ir radīta 100% darbam ar Brother drukas ierīcēm.

Vairāk par šo produktu...

Citas tintes kasetnes

 

     Melnas krāsas tintes kasetne - 400 izdrukām

     Ciāna krāsas tintes kasetne - 400 izdrukām

     Dzeltenas krāsas tintes kasetne - 400 izdrukām

 

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC3213M fuksīna krāsas tintes kasetni, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot kristāldzidru attēlu izdruku. Ņemot vērā, ka kasetne ir augsta ražīguma, tā nodrošinās 400 lapu izdruku, kas kalpos ilgāk salīdzinājumā ar standarta tintes kasetnēm.

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Oriģinālā LC3213M fuksīna krāsas tintes kasetne ļaus ierīcei darboties bez traucējumiem, nodrošinot izcilu ieguldījumu ilgtermiņā un augstas kvalitātes drukas rezutātu katrā drukāšanas reizē.

Saderīgās ierīces

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top