Oriģināla Brother LC3211M tintes kasetne - fuksīna

Oriģināla Brother LC3211M standarta fuksīna krāsas tintes kasetne - viena. Līdz 200 izdrukām.

200 izdrukas atbilstoši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3211M_main

Galvenās funkcijas

  • 200 izdrukas atbilstoši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Meklē augstas kvalitātes tintes kasetni - nesarežģītai drukāšanai? Brother LC3211M fuksīna krāsas tintes kasetne garantēs kvalitatīvu un uzticamu rezultātu katrā drukāšanas reizē. Izcila vērtība ilgtermiņā - izcilai ierīces veiktspējai.

Vairāk par šo produktu...

Citas tintes kasetnes

 

     Melnas krāsas tintes kasetne - 200 izdrukām

     Ciāna krāsas tintes kasetne - 200 izdrukām

     Dzeltenas krāsas tintes kasetne - 200 izdrukām

 

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC3211M fuksīna tintes kasetni, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot kristāldzidru attēlu izdruku.

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Šī, oriģinālā LC3211M fuksīna krāsas tintes kasetne ļaus printerim darboties atbilstoši prasībām, nodrošinot izcilu naudas un vērtības attiecību ilgtermiņā un izcilu rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Saderīgās ierīces

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top