Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother LC3211C tintes kasetne - ciāna

Oriģināla Brother LC3211C standarta ciāna krāsas tintes kasetne - viena. 200 izdrukām.

€ 8,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Oriģināla Brother LC3211C ciāna krāsas tintes kasetne - veidota augstas kvalitātes izdrukām ar Brother tintes printeriem. Pateicoties krāsu neizbalēšanas īpašibām, vari būt drošs par izteiktās krāsas, skaidrām dokumentu izdrukām, kas ar laiku neizbalēs.

Iegādājoties oriģinālās kasetnes aizsargāsi savu printeri no iespējamiem bojājumiem ilgtermiņā, ko var izraisīt neoriģinālie izejmateriāli.

Galvenās funkcijas

  • 200 izdrukas atbilstoši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt, papīru, laiku un naudu

Apraksts

Citas tintes kasetnes

     Melnas krāsas tintes kasetne - 200 izdrukām

     Fuksīna krāsas tintes kasetne - 200 izdrukām

     Dzeltenas krāsas tintes kasetne - 200 izdrukām

 

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC3211C ciāna tintes kasetni, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot kristāldzidru attēlu izdruku.

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Šī, oriģinālā LC3211C ciāna krāsas tintes kasetne ļaus printerim darboties atbilstoši prasībām, nodrošinot izcilu naudas un vērtības attiecību ilgtermiņā un izcilu rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Saderīgās ierīces

Saderīgie printeri

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!