Oriģināla Brother LC3211BK tintes kasetne - melna

Oriģināla Brother LC3211BK standarta melnas krāsas tintes kasetne - viena. 200 izdrukām.

€ 14,16 iesk. PVN

200 izdrukas atbilstopši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3211BK_main

Galvenās funkcijas

  • 200 izdrukas atbilstopši ISO/IEC24711 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

LC3211BK melnas krāsas tintes kasetne darbam ar Brother tintes printeriem. Ņemot vērā, ka tintes kasetne ir oriģināla, ekspertu testēts un radīts produkts, vari būt drošs par augstāko iespējamo kvalitāti un izcilu vērtību ilgtermiņā.

Vairāk par šo produktu...

Citas tintes kasetnes

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, paļaujies uz Brother LC3211BK melnas krāsas tintes kasetni, kas nodrošinās printera izcilu veiktspēju un augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē.

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Šī, oriģinālā LC3211BK melnas krāsas tintes kasetne ļaus printerim darboties atbilstoši prasībām, nodrošinot izcilu naudas un vērtības attiecību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katrā drukāšanas reizē.

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top