Oriģināla Brother LC22UY augsta ražīguma tintes kasetne – dzeltena

Brother LC22UY augsta ražīguma dzeltenas krāsas tintes kasetne - viena. 1 200 izdrukām.

€ 14,16 iesk. PVN

1 200 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC22UY_main

Galvenās funkcijas

  • 1 200 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Iegādājies šo oriģinālo LC22UY augsta ražīguma tintes kasetni un ļauj printerim darboties tā labākajā režīmā. Par cik šī tintes kasetne ir augsta ražīguma, LC22UY kalpos ilgāk nekā standarta tintes kasetnes, bet sniegs to pašu - izcilo drukas rezultātu.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Visas Brother kasetnes - ieskaitot šo augsta ražīguma LC22UY dzeltenas krāsas kasetni ir stingri testētas, lai nodrošinātu vislabākos drukas rezultātus un uzticamu risinājumu.

Kaut arī lētās, neoriģinālās apmaiņas kasetnes ir plaši pieejamas, tās nav atbilstošas Brother printeriem, kas var novest pie sliktas drukas kvalitātes, kā arī ievērojami ietekmēt ierīces darbību un radīt bojājumums, ko vēlāk izlabot ir laikietilpīgs un dārgs process.

Oriģinālā LC22UY nomaiņas tintes kasetne nodrošinās printera nevainojamu darbību un izcilu vērtību un ieguldījumu ilgtermiņā, papildus zinot, ka esi izvēlējies drukas risinājumums uz kuriem vari paļauties.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top