Oriģināla Brother LC229XLBK tintes kasetne - melna

Brother LC229XLBK īpaši lielas ietilpības melnas tintes kasetne. 2,400 izdrukām.

€ 35,40 iesk. PVN

2,400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC229XLBK_main

Galvenās īpašības

  • 2,400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ar 2400 izdrukām, LC229XLBK piedāvā nepārtrauktu kvalitatīvu druku bez problēmām. Šī īpaši izturīgā pret izbalēšanu LC229XLBK kasetne ir izstrādāta, izmantojot jauno Innobella™ tinti, kas ir ļoti piemērota plašam drukas uzdevumu klāstam un noturīgākām izdrukām.

Vairāk par šo produktu...

Esi drošs, ka Brother printeris joprojām nodrošina izcilus rezultātus, ko sagaidi, izvēloties LC229XLBK īpaši lielas ietilpības tintes kasetni. Lai gan citur tiešsaistē ir pieejamas lētākas nomaiņas alternatīvas, tikai oriģināla LC229XLBK tintes kasetne garantē, ka jūsu iekārta turpinās darboties tik ātri un efektīvi, cik tas nepieciešams.

Melno tinti izmanto vairāk nekā jebkuru citu, tāpēc, iegādājoties LC229XLBK kasetni, saņemsiet vislabākās kvalitātes izdrukas. Tā kā tā ir lielas ietilpības kasetne, LC229XLBK ilgst ilgāk nekā standarta kasetne, bet nodrošina tikpat kvalitatīvus rezultātus.

Atcerieties, ka Brother kasetņu lietošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai printeris turpinātu darboties vislabākajā veidā un lai visi garantijas noteikumi paliktu spēkā. Tāpēc iegādājieties Brother LC229XLBK tintes kasetni melnā krāsā, lai nodrošinātu izcilu vērtību ilgtermiņā.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top