Oriģināla Brother LC225XLY tintes kasetne - dzeltena

Brother LC225XLY lielas ietilpības titnes kasetne, dzeltena - viena iepakojumā. 1,200 izdrukām.

€ 20,82 iesk. PVN

1,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kavlitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj samazināt atkritumu daudzumu, ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC225XLY_main

Galvenās īpašības

  • 1,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kavlitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj samazināt atkritumu daudzumu, ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

LC225XLY tintes kasetnes nodrošinās spilgtas un izteiktas krāsu izdrukas katrā drukāšanas reizē. Ar šo dzelteno tintes kasetni var samazināt dīkstāvi un palielināt produktivitāti, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes izdrukas pat visprasīgākajā vidē. Tā kā tā ir lielas ietilpības tintes kasetne, LC225XLY ļaus drukāt ilgāk, salīdzinot ar standarta tintes kasetnēm, bet nodrošinas tikpat kvalitatīvus rezultātus.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo LC225XLY lielas ietilpības tintes kasetni dzeltenā krāsā, tiek rūpīgi pārbaudītas, lai nodrošinātu klientiem pēc iespējas drošāku risinājumu.

Lai gan lētas, neoriģinālas maiņas kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Brother printeri. Tas var radīt problēmas gan izdruku kvalitātē, gan ierīces veiktspējas ziņā, un dažkārt šīs problēmas var izmaksāt dārgi.

Šī oriģinālā LC225XLY maiņas kasetne nodrošina, ka printeris turpina darboties bez sarežģījumiem, nodrošinot labāko vērtību ilgtermiņā, kā arī mieru, kas rodas, zinot, ka jums ir drukas risinājumi, uz kuriem var paļauties. Šī lielas ietilpības tintes kasetne ir paredzēta ilgākam laikam nekā standarta kasetne, saglabājot kvalitāti.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top