Oriģināla Brother LC12EY tintes kasetne - dzeltena

Brother LC12EY dzeltenas tintes kasetne, viena iepakojumā. Nodrošina 1 200 izdrukas.

€ 29,72 iesk. PVN

LC12EY nodrošina 1 200 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes, oriģināla Brother dzeltenas tintes kasetne

Brother oriģionālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu izcilā kvalitātē, ietaupītu laiku un naudu

Produkta detaļas

LC12EY front of box

Izmantojot Brother LC12EY oriģinālo tintes kasetni jūs aizsargāsiet savu printera garantiju

Key Features

  • LC12EY nodrošina 1 200 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes, oriģināla Brother dzeltenas tintes kasetne
  • Brother oriģionālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu izcilā kvalitātē, ietaupītu laiku un naudu
  • Izmantojot Brother LC12EY oriģinālo tintes kasetni jūs aizsargāsiet savu printera garantiju

Apraksts

Vai meklējat kasetni, kas nodrošina nevainojamu veiktspēju ikreiz, kad drukājat? Brother dzeltenas krāsas LC12EY tintes kasetne ar krāsu izbalēšanas noturību garantē vienmērīgu, uzticamu un augstākās kvalitātes rezultātu no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Mūsu perfekti sabalansētās tintes nodrošina, ka jūsu printeris vienmēr darbojas vislabākajā iespējamā kvalitātē.

 

Brother ņem vērā ietekmi uz vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, cenšoties samazināt atkritumu daudzumu poligonos. Visas mūsu iekārtas un tintes kasetnes ir veidotas tā, lai pēc to lietošanas, rastos pēc iespējas mazāk atkritumu.

 

Oriģināla Brother LC12EY tintes kasetne – tā vērta katru reizi.

Vairāk par šo produktu...

 
Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top