Oriģināla Brother LC129XLBK augsta ražīguma tintes kasetne - melna

Brother LC129XLBK augsta ražīguma melnas tintes kasetne - viena kasetne. 2 400 izdrukām.

€ 36,42 iesk. PVN

Apmēram 2, 400 izdrukām

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC129XLBK_main

Galvenās funkcijas

  • Apmēram 2, 400 izdrukām
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālā Brother LC129XLBK augsta ražīguma tintes kasetne ir speciāli radīta kvalitatīvai dokumentu drukai, katrā drukāšanas reizē, ietaupot naudu ilgtermiņā. Iegādājoties mūsu tintes kasetnes, varēsi būt drošs par skaidru un kvalitatīvu dokumentu izdruku, tajā pašā laikā nodrošinot ierīces ilgtspējīgu, netraucētu darbību.

Vairāk par šo produktu...

Nodrošini Brother printera netraucētu darbību, izvēloties LC129XLBK augsta ražīguma tintes kasetni. Tā ir lielākas ietilpības, salīdzinājumā ar standarta, bet nodrošina tādas pašas, augstākās kvalitātes rezultātu.

Kaut arī ir pieejamas lētākas, neoriģinālās tintes kasetnes, iegādājamas interneta veikalos, tikai oriģinālā LC129XLBK tintes kasetne nodrošinās ierīces netraucētu un ātru darbību - tādu, kādai tai ir jābūt.

Tāpēc iegādājies Brother augsta ražīguma tintes kasetni LC129XLBK jau šodien un esi drošs par izcilu drukas rezultātu.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top