Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother LC127XLBK augstas ražības tintes kasetne, melna 

Oriģināla Brother LC127XLBK augstas ražības printera tintes kasetne. Katra kasetne nodrošina 1,200 izdrukas.

€ 33,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šī oriģinālā Brother LC127XLBK augstas ražības tintes kasetne melnā krāsā ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvus dokumentus katru reizi. Iegādājoties mūsu kasetnes, Tu pasargā savu printeri no ilgtermiņa bojājuma, ko izraisa neoriģinālu produktu izmantošana.

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 1,200 izdrukas
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo LC127XLBK augsta ražības tintes kasetni melnā krāsā, ir stingri pārbaudītas,  lai tās sniegtu klientiem visuzticamāko iespējamo rezultātu. Tā kā tā ir augstas ražības kasetne,  LC127XLBK kalpo līdz pat divām reizēm ilgāk, bet to kvalitāte ir tikpat izcila.

Lai gan lētākas, neoriģinālas papildināmās kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Tavu Brother printeri. Tas var radīt problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan aparāta veiktspēju, un to risināšana var izmaksāt dārgi.

Šī oriģinālā LC127XLBK papildināmā tintes kasetne nodrošina, ka Brother printeris turpina darboties nevainojami, sniedzot vislabāko kvalitāti ilgtermiņā, kā arī papildu sirdsmieru, jo zini, ka Tev ir drukas iekārta, uz kuru vari paļauties.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Radošais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!