Oriģinālā Brother LC123C tintes kasetne - ciāna

Brother LC123C ciāna tintes kasetne - viena kasetne. 600 izdrukām.

€ 16,65 iesk. PVN

600 lapu izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC123C_main

Galvenās funkcijas

  • 600 lapu izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Oriģinālā Brother LC123C ciāna tintes kasetne ir īpaši veidota izcilam rezultātam - kvalitatīvām izdrukām. Pateicoties krāsu neizbalojošām īpašībām, tā nodrošina izteiktu krāsu, skaidru attēlu izdrukas, kas ar laiku neizbalēs. Pērkot mūsu kasetnes, pasargāsi savu ierīci no iespējamiem bojājumiem ilgtermiņā, ko var izraisīt neoriģinālo izejmateriālu pielietojums.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC123C ciāna tintes kasetni, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot kristāldzidru attēlu izdruku.

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Lielisks risinājums mājām un nelieliem birojiem, kas vēlas samazināt izmaksas un uzlabot darba rezultātu. Šī oriģinālā LC123C ciāna krāsas tintes kasetne ļaus printerim darboties atbilstoši prasībām, nodrošinot izcilu naudas un vērtības attiecību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katrā drukāšanas reizē.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top