Oriģinālā Brother LC1100Y tintes kasetne - dzeltena

Brother LC1100Y dzeltenas tintes kasetne - viena kasetne. 325 izdrukām.

€ 12,13 iesk. PVN

325 lapu izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC1100Y_main

Galvenās funkcijas

  • 325 lapu izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Veidota optimālai drukas veiktspējai - šī oriģinālā Brother LC1100Y dzeltenas krāsas tintes kasetne nodrošina bagātīgu krāsu un skaidru tekstu izdrukas. Saderīgas ar virkni tintes printeriem, vienkārši uzstādāmās kasetnes ļaus radīt dokumentus, kas ar laiku neizbalēs un neizsmērēsies.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Ar LC1100Y dzeltenas krāsas tintes kasetni nebūs vajadzības taupīt uz kvalitātes rēķina. Prasmīgi izstrādāta - izcilam rezultātam darbā ar Brother printeri, LC1100Y tintes kasetne nodrošina nepārtrauktu izcilu rezultātu. LC1100Y kasetnes augstas kvalitātes izdrukas tiek radītas, pateicoties drukas galvas dizainam, kas nodrošina vienmērīgu izdruku pārklājumu un labāku rezultātu.

Izmantojot lētākās, neoriģinālās tintes kasetnes īstermiņā, iespējams izmaksās lētāk, taču šie nekvalitatīvie produkti var izraisīt neatgriezeniskus bojājumus ierīces darbībā, radot drukas problēmas un iespēju pilnībā sabojāt printeri, kas nav šī riska vērtas.

Izmantojot oriģinālo LC1100Y tintes kasetni, Tu nodrošināsi sava printera ilgstpējīgu darbību un spēkā esošu garantiju, nesatraucoties par iespējamiem bojājumiem.
Esi drošs, ka ietaupīsi ilgtermiņā un nezaudēsi, iegādājoties LC1100Y tintes kasetni.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top