Oriģināla Brother LC1100HYC augstas ražības tintes kasetne, ciāna krāsa

Brother LC1100HYC augstas ražības tintes kasetne, ciāna, atsevišķs iepakojums. 750 A4 izdrukas.

€ 16,37 iesk. PVN

750 A4 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku naudu un papīru

Produkta detaļas

LC1100HYC_main

Galvenās īpašības

  • 750 A4 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku naudu un papīru

Apraksts

Īpaši izstrādāta optimālai drukāšanas veiktspējai, šī oriģinālā melnas krāsas Brother LC1100HYC augstas ražības tintes kasetne katru reizi nodrošina augstas kvalitātes dokumentu izdrukas. Mūsu viegli uzstādāmās maiņas kasetnes palīdzēs samazināt zudumus un izmaksas, drukājot precīzus un skaidrus dokumentus, kas neizsmērēsies un neizbalēs.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Ar LC1100HYC augstas ražības tintes kasetni Tev nav jāmeklē kompromiss attiecībā uz kvalitāti. Profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri,LC1100HYC maināmā kasetne nepārtraukti nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, šie bieži vien zemākas kvalitātes produkti var izraisīt vairākas drukāšanas problēmas un pat bojāt aparātu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts? Pārliecinies, lai tinte nebeidzas, iegādājoties LC1100HYC jau šodien!

Izvēloties LC1100HYC augstas ražības tintes kasetni Tu nodrošināsi, ka printeris turpinās darboties savā vislabākajā kvalitātē, kā arī visas garantijas paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top