Oriģinālā Brother LC1100C tintes kasetne - ciāna krāsa

Brother LC1100C tintes kasetne - ciāna krāsa, atsevišķs iepakojums. 325 izdrukas.

€ 12,13 iesk. PVN

325 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC1100C_main

Galvenās īpašības

  • 325 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Īpaši izstrādāta optimālai drukāšanas funkcijai, šī oriģinālā Brother LC1100C tintes kasetne ciāna krāsā nodrošina izdrukas, kas ir krāsām bagātākas un kristāldzidras.
Mūsu vienkāršās uzstādīšanas kasetnes ir saderīgas ar plašu klāstu printeru, un tās palīdzēs radīt ilgi izturīgus dokumentus, kas laika gaitā neizsmērēsies un neizbalēs.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Ar LC1100C ciāna krāsas tintes kasetni Tev vairs nav jāmeklē kompromiss attiecībā uz kvalitāti. Profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, LC1100C maināmā kasetne nepārtraukti sniedz iespaidīgus rezultātus. LC1100C augstās kvalitātes rezultāts tiek iegūts, pateicoties to specializētajām drukas galviņām, kas nodrošina gludākus un smalkākus drukātos attēlus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var izraisīt vairākas drukāšanas problēmas un pat bojāt ierīci. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties LC1100C tintes kasetni, Tu nodrošināsi, ka printeris turpinās darboties savā vislabākajā kvalitātē, kā arī visas garantijas paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Pārliecinies, lai tinte nebeidzas, iegādājoties LC1100C jau šodien!

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top