Oriģinālā Brother LC1000M tintes kasetne - fuksīna krāsa

Brother LC1000M tintes kasetne - fuksīna krāsa, atsevišķs iepakojums. 400 izdrukas.

€ 14,21 iesk. PVN

400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 pie 5% pārklājuma

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC1000M_main

Galvenās īpašības

  • 400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 pie 5% pārklājuma
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Šī maināmā LC1000M tintes kasetne ir saderīga ar plašu klāstu mūsu aparātu. Tas ir oriģināls, profesionāli pārbaudīts un izstrādāts Brother produkts, un vari justies pārliecināts, ka saņem vislabāko kvalitāti un vērtību attiecībā uz izdrukām.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks pasūtīt maināmo printera tinti, vari paļauties uz Brother LC1000M tintes kasetni, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbspēju, un Tavas izdrukas ir kristālskaidras.

Fuksīna tinte tiek izmantota visvairāk, un vari būt drošs, ka iegūsi vislabākās kvalitātes izdrukas, iegādājoties LC1000M

Lai gan lētāku, neoriģinālu izejmateriālu iegāde var šķist kārdinoša, ir vērts atcerēties, ka maināmās un citas lētas drukāšanas kasetnes var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā LC1000M tintes kasetne nodrošinās, ka printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, sniedzot Tev izmaksu lietderību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katru reizi.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top