Oriģinālā Brother LC1000BK tintes kasetne – melna

Brother LC1000BK melnas krāsas tintes kasetne - viena kasetne. 500 lapu izdrukām.

€ 25,78 iesk. PVN

500 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu ar 5% pārklājumu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC1000BK_main

Galvenās funkcijas

  • 500 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu ar 5% pārklājumu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šī tintes kasetne LC100BK ir saderīga ar virkni Brother printeriem. Ņemot vērā, ka tas ir oriģināls, ekspertu testēts Brother produkts, vari būt drošs, ka saņemsi visaugstāko kvalitāti un izcilu drukas rezultātu.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC1000BK tintes kasetni, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot kristāldzidru attēlu izdruku.

Melnas krāsas tinte tiek izmantota visvairāk, iegādājoties LC1000BK tintes kasetni, vari būt drošs par augstākās kvalitātes izdrukām.                                                                  

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Šī oriģinālā LC1000BK tintes kasetne ļauj ierīcei darboties nevainojami, katru reizi nodrošinot vislabāko drukas rezultātu.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top