BTD60BK

Oriģināla Brother BTD60BK lielas ietilpības tintes pudele - 6500 izdrukām.

6500 lapu izdruka, atbilstoši industrijas standarta testa rezultātiem, zemākām vienas izdrukas izmaksām

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tinte

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

BTD60BK_MAIN

Galvenās funkcijas

  • 6500 lapu izdruka, atbilstoši industrijas standarta testa rezultātiem, zemākām vienas izdrukas izmaksām
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tinte
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālā Brother BTD60BK melnas tintes pudele ir izstrādāta izcilam drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē. Pateicoties lielajam tilpumam, druka ir paredzēta 6500 izdrukām, kas ļaus ilgu laiku nedomāt par tintes kasetņu nomaiņu - vienkārši uzpildi tintes tvertnes un baudi kvalitatīvu druku.

Vairāk par šo produktu...

Brother BTD60BK tintes pudele - 6500 izdrukām. Lielas ietilpības tintes pudele nodrošinās retāku tintes uzpildi un zemākas izmaksas par vienu izdruku.

Ar oriģinālajiem Brother tintes izejmateriāliem nodrošināsi ne tikai ierīces izcilu veiktspēju - kvalitatīvām izdrukām, salīdzinājumā ar neoriģinālo produktu lietošanu, bet arī ietaupīsi naudu, jo lietojot neoriģinālos izejmateriālus var nākties veikt vairākas izdrukas vienas vietā, kā arī pastāv iespēja saņemt "beigtas" tintes kasetnes.

Citas tintes pudeles:

BT5000C - Ciāna
Ciāna tintes pudele - 5000 izdrukām

BT5000M - Fuksīna
Fuksīna tintes pudele - 5000 izdrukām

BT5000Y - Dzeltena
Dzeltenas tintes pudele - 5000 izdrukām

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top