Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother LC985RBWBP tintes kasetņu paka Rainbow Blister

Brother LC985RBWBP ciāna, fuksīna un dzeltenās tintes kasetņu paka Blister. Katra kasetne nodrošina 260 izdrukas.

Pārliecinies, ka Tavas oriģinālās Brother tintes kasetnes ir pēc iespējas vienkāršākas un rentablākas, iegādājoties šo LC985RBWBP Blister paku. Pakā ir ietvertas ciāna, dzeltenās un fuksīna LC985 krāsas kasetnes, visas izstrādātas, lai Tu iegūtu vislabāko rezultātu no sava Brother printera.

Galvenās īpašības

  • Katra kasetne nodrošina 260 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pieejamas arī citas krāsas:

Tintes kasetnes LC985C, LC985M un LC985Y, kas ir ietvertas šajā  LC985RBWBP Blister pakā, ir profesionāli izstrādātas, lai tās nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, aizvien sniedzot Tev augstākās kvalitātes  rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo oriģinālo LC985RBWBP tintes kasetņu paku Blister, Tu nodrošināsi, ka Brother printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas, sniedzot sev papildu sirdsmieru.

 

Radošais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!