Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums
  2. Izejmateriāli
  3. LC970VALBP

Oriģināla Brother LC970VALBPDR tintes kasetņu multipaka

Brother LC970VALBPDR melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu multipaka. Melnā kasetne - 350 izdrukas, krāsainās - 300 izdrukas.

€ 50,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Pārliecinies, ka Tavas oriģinālās Brother tintes kasetņu nomaiņa ir pēc iespējas vienkāršāka un rentablāka, iegādājoties šo LC970VALBPDR. Šī paka ietver melnas, ciāna, dzeltenas un fuksīna krāsas kasetnes, kas ir izstrādātas vislabākajam drukas rezultātam ar Brother printeri.

Galvenās īpašības

  • Melnā kasetne nodrošina 350 izdrukas, krāsainās - katra 300 izdrukas, saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pieejamas arī citas krāsas:

Šajā  LC970VALBPDR multipakā ietvertās tintes kasetnes LC970BK, LC970C, LC970M un LC970Y ir profesionāli izstrādātas, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, vienmēr sniedzot Tev visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo oriģinālo LC970VALBPDR tintes kasetņu multipaku, Tu nodrošināsi, ka Brother printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas, sniedzot sev papildu sirdsmieru

 

Radošais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!