Oriģināls Brother LC422XLVALDR tintes kasetņu komplekts

Oriģināls Brother LC422XLVALDR augstas ražības kasetņu komplekts - sastāvā melna, ciāna, fuksīna un dzeltena tintes kasetne. Katras krāsas kasetne drukā 1500 uzdrukas, melnā kasetne - 3000 izdrukas.

€ 134,29 iesk. PVN

Melnā kasetne drukā 3000 lappuses un ciāna, fuksīna un dzeltena - katra 1500 lappuses atbilstoši ISO/IEC 2471

Augstas kvalitātes oriģināls Brother LC422XLVALDR augstas ražības tintes kasetņu komplekts

Vēl ekonomiskāk nekā viegādāties iepakojumu ar vienu kasetni, samazinot vienas lapas drukas izmaksas

Produkta detaļas

LC422XLVAL_main

Oriģinālās Brother tintes kasetnes tiek stingri pārbaudītas, lai drukātu perfekti katru reizi, ietaupot laiku un naudu

Oriģinālo Brother LC422XL tintes kasetņu izmantošana aizsargā printera garantiju

Galvenās iezīmes

  • Melnā kasetne drukā 3000 lappuses un ciāna, fuksīna un dzeltena - katra 1500 lappuses atbilstoši ISO/IEC 2471
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother LC422XLVALDR augstas ražības tintes kasetņu komplekts
  • Vēl ekonomiskāk nekā viegādāties iepakojumu ar vienu kasetni, samazinot vienas lapas drukas izmaksas
  • Oriģinālās Brother tintes kasetnes tiek stingri pārbaudītas, lai drukātu perfekti katru reizi, ietaupot laiku un naudu
  • Oriģinālo Brother LC422XL tintes kasetņu izmantošana aizsargā printera garantiju

Apraksts

Meklējiet kasetni, kas nodrošina izcilu rezultātu katru reizi, kad drukājiet? Brother LC422XLVALDR augstas ražības kasetņu komplekts (iepakojumā melna, ciāna, dzeltena un fuksīna krāsas tintes kasetne), ar noturību pret krāsas izbalēšanu garantē vienmērīgu, uzticamu darbību un augstākās kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē. Mūsu lieliski sabalansētās tintes nodrošina, ka jūsu printeris turpinās darboties izcili. 

Brother novērtē ietekmi uz vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, cenšoties samazināt atkritumu daudzumu. Visas mūsu iekārtas un tintes kasetnes ir būvētas tā, lai to lietošanai būtu tik maza ietekme uz vidi, cik vien iespējams. 
 
Oriģinālas Brother LC422XLVALDR tintes kasetnes - to vērtas katrā drukāšanas reizē

Saderīgi printeri

Apraksts

 
Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Multipack convenience

Kasetņu dubultpaku un komplektu sniegtā ērtība

Mazāk iepakojuma un izdevīgāk nekā iegādāties atsevišķus iepakojumus, kuros ir tikai viena kasetne.

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top