Oriģinālu Brother tintes kasetņu komplekts - LC421VALDR

Oriģinālu Brother standarta ražības melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu komplekts - LC421VALDR. Katra kasetne nodrošina 200 izdrukas.

€ 38,76 iesk. PVN

Katra kasetne nodrošina 200 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālu Brother tintes kasetņu komplekts - LC421VALDR

Izdevīgāk par atsevišku tintes kasetņu iegādi, samazinot izmaksas par izdruku

Produkta detaļas

LC421VAL_main

Oriģinālas Brother tintes kasetnes tiek stingri testētas, lai drukātu perfekti katru reizi, ietaupot laiku un naudu

Oriģinālo Brother LC421 tintes kasetņu izmantošana aizsargā printera garantiju

Galvenās iezīmes

  • Katra kasetne nodrošina 200 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālu Brother tintes kasetņu komplekts - LC421VALDR
  • Izdevīgāk par atsevišku tintes kasetņu iegādi, samazinot izmaksas par izdruku
  • Oriģinālas Brother tintes kasetnes tiek stingri testētas, lai drukātu perfekti katru reizi, ietaupot laiku un naudu
  • Oriģinālo Brother LC421 tintes kasetņu izmantošana aizsargā printera garantiju

Apraksts

Meklē tintes kasetni, kas piedāvā vieglu veiktspēju katrā drukāšanas reizē? Brother LC421VALDR kasetņu komplekts (melnas, ciāna, dzeltenas un fuksīna krāsas tintes kasetnes), ar noturību pret krāsas izbalēšanu, garantē vienmērīgu, uzticamu un augstākās kvalitātes drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē. Mūsu lieliski sabalansētās tintes nodrošina printera izcilu veiktspēju.

Brother apsver ietekmi uz apkārtējo vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, kas ļauj samazināt atkritumu daudzumu poligonos. Visas mūsu iekārtas un tintes kasetnes ir izstrādātas, lai atstātu pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. 

Oriģinālu Brother LC421VALDR tintes kasetņu komplekts - izcilam rezultātam katrā drukāšanas reizē.

Vairāk par produktu

 
Multipack convenience

Kasetņu dubultpaku un komplektu sniegtā ērtība

Mazāk iepakojuma un izdevīgāk nekā iegādāties atsevišķus iepakojumus, kuros ir tikai viena kasetne.

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 
Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 
Back to top