Oriģinālā Brother LC227XLVALBPDR augsta ražīguma tintes kasetne - iepakojums

Brother LC227XLVALBP melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra kasetne 1 200 izdrukām.

€ 94,13 iesk. PVN

Katra kasetne 1 200 izdrukām, saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC227XLVALBP_main

Galvenās funkcijas

  • Katra kasetne 1 200 izdrukām, saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Iegādājies šo LC227XLVALBP tintes kasetņu iepakojumu un ietaupi, pērkot Brother oriģinālās tintes kasetnes. Iepakojumā augsta ražīguma LC227XLBK, LC225XLC, LC225XLM un LC225XLY tintes kasetnes, nodrošinot ērtu kasetņu nomaiņu un ļaujot ierīcei darboties bez sarežģījumiem - labākajam drukas rezultātam.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

 

LC227XLBK - Melna

LC225XLC - Ciāna

LC225XLM - Fuksīna

LC225XLY - Dzeltena

 

Nodrošini sava Brother printera netraucētu darbību un vislabākos drukas rezultātus, izvēloties šo LC227XLVALBP - augsta ražīguma tintes kasetņu iepakojumu.

Lai arī ir lētākas - alternatīvas tintes kasetņu iegādes iespējas, tikai oriģinālās tintes kasetnes, kā šajā iepakojumā LC227XLVALBP garantēs netraucētu un kvalitatīvu printera darbību - tādu, kādai tai ir jābūt.

Radītas, lai kalpotu ilgāk kā standarta tintes kasetnes, šīs, augsta ražīguma kasetnes kalpo ilgāk, bet niedz to pašu kvalitāti, ko standarta tintes kasetnes.

Iegādājies Brother LC227XLVALBP tintes kasetņu iepakojumu, kas sastāv no LC227XLBK - melnas krāsas, LC225XLC - ciāna, LC225XLM - fuksīna un LC225XLY - dzeltenas krāsas kasetnēm un iegūsti vērtību, kas atmaksāsies ilgtermiņā.

Radošanais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top