Oriģināla Brother LC221VALBPDR tintes kasetņu multipaka

Brother LC985VALBPDR melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu multipaka. Katra kasetne nodrošina 260 izdrukas.

€ 48,19 iesk. PVN

Katra kasetne nodrošina 260 izdrukas, saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC221VALBP_main

Galvenās īpašības

  • Katra kasetne nodrošina 260 izdrukas, saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pārliecinies, ka Tavas oriģinālās Brother tintes kasetņu nomaiņa ir pēc iespējas vienkāršāka un rentablāka, iegādājoties šo LC221VALBPDR multipaku. Šī paka ietver melnas, ciāna, dzeltenas un fuksīna LC221 krāsas kasetnes, kas ir izstrādātas, lai Tu iegūtu vislabāko rezultātu no sava Brother printera.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Šajā  LC221VALBPDR multipakā ietvertās tintes kasetnes LC221BK, LC221C, LC221M un LC221Y  ir profesionāli izstrādātas, lai nevainojami darbotos ar Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo oriģinālo LC221VALBPDR tintes kasetņu multipaku, Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas, sniedzot sev papildu sirdsmieru

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top