Oriģināla Brother LC129XLVALBP augsta ražīguma tintes kasetne - iepakojums

Brother LC129XLVALBP melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra kasetne 1 200 izdrukām; melnas krāsas kasetne - 2 400 izdrukām.

€ 101,98 iesk. PVN

Melnas krāsas tintes kasetne 2 400 izdrukām un katras krāsas kasetne - 1 200 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC129XLVALBP_main

Galvenās funkcijas

  • Melnas krāsas tintes kasetne 2 400 izdrukām un katras krāsas kasetne - 1 200 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Iegādājies šo vērtīgo LC129XLVALBP iepakojumu un ietaupi, pērkot oriģinālās Brother kasetnes. Augsta ražīguma kasetnes. Augsta ražīguma tintes kasetnes ļaus ērti nomainīt visu tinti printerī par zemākām izmaksām, nodrošinot netraucētu printera darbību  un nevainojamus drukas rezultātus.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes – ieskaitot šīs, kas ir  LC129XLVALBP iepakojuma sastāvā -  ir stingri testētas, lai nodrošinātu lietotāju ar visuzticamāko iespējamo drukas risinājumu.

Šis iepakojums sastāv no četrām augsta ražīguma tintes kasetnēm, kas kalpos ilgāk, bet sniegs tādu pašu - izcilu drukas rezultātu, kā standarta kasetnes.

Kaut arī lētās, neoriģinālās apmaiņas kasetnes ir plaši pieejamas, tās nav atbilstošas Brother printeriem, kas var novest pie sliktas drukas kvalitātes, kā arī ievērojami ietekmēt ierīces darbību un radīt bojājumums, ko vēlāk izlabot ir laikietilpīgs un dārgs process.

Šīs oriģinālās LC129XLVALBP apmaiņas tintes kasetnes nodrošinās printera nevainojamu darbību un izcilu vērtību un ieguldījumu ilgtermiņā, ņemot vērā, ka esi izvēlējies drukas risinājumums uz kuriem varēs paļauties.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top