Oriģināls Brother LC121VALBP tintes kasetņu iepakojums

Brother LC121VALBP melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra kasetne nodrošina 300 izdrukas.

€ 52,66 iesk. PVN

Katra kasetne nodrošina 300 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālas Brother kasetnes

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC121VALBP_main

Galvenās īpašības

  • Katra kasetne nodrošina 300 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālas Brother kasetnes
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlieties šo LC121VALBP tintes kasetņu iepakojumu, lai ērtāk un ātrāk spētu nomainīt mājas vai biroja printera oriģinālās Brother drukas kasetnes. Visas četras kasetnes, kas iekļautas šajā iepakojumā, ir īpaši izstrādātas, lainodrošinātu labāko drukas rezultātu.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks iegādāties maināmo printera tintes kasetni, vari paļauties uz Brother LC121VALBP iepakojumu, lai norošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darba kārtību, un izdrukas ir kristālskaidras. Lai gan lētāku, neoriģinālu izejmateriālu iegādāšanās var likties izdevīgāka, ir vērts paturēt prātā, ka atkārtoti uzpildāmās un citas lētas drukas kasetnes var ne vien ietekmēt Tavu izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šis LC121VALBP tintes kasetņu iepakojums sastāv no oriģinālām Brother LC121BK – melnas krāsas, LC121C – ciāna krāsas, LC121M – fuksīna un LC121Y – dzeltenas krāsas kasetnēm, kas veidotas, lai nodrošinātu printera netraucētu un ilgtspējīgu darbību, sniedzot labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā un izcilu drukas rezultātu.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top