Oriģināla Brother LC1100VALBPDR printera kasetņu tintes multipaka

Brother LC1100VALBPDR augstas ražības melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenās tintes kasetņu multipaka. Katra kasetne spēj izdrukāt 325 lappuses; melnās kasetnes - 450 lappuses.

€ 54,45 iesk. PVN

Melnā kasetne - 450 izdrukas un katra krāsainā kasetne - 325 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC1100VALBP_main

Galvenās īpāšības

  • Melnā kasetne - 450 izdrukas un katra krāsainā kasetne - 325 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Iegādājieties šo LC1100VALBPDR multipaku, lai ietaupītu uz oriģinālajām Brother kasetnēm. Tā kā tā satur augstas ražības LC1100BK, LC1100C, LC1100M un LC1100Y kasetnes, jūs ērti varat nomainīt visu tinti, maksājot mazāk, lai printeris sniegtu savu vislabāko rezultātu.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes, ieskaitot tās, kas ietvertas LC1100VALBPDR augstas ražības multipakā, ir stingri pārbaudītas, lai sniegtu klientiem visuzticamāko rezultātu.

Šī paka ietver četras augstas ražības kasetnes, kas kalpo ilgāk par standarta kasetni, bet piedāvā tādus pašus izcilas kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētās, neoriģinālu maināmās kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Jūsu Brother printeri. Var rasties problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan aparāta veiktspēju, un šo problēmu risināšana var izrādīties dārga.

Šīs oriģinālās LC1100 augstas ražības maināmās tintes kasetnes melnā, ciāna, fuksīna un dzeltenā krāsā nodrošina kvalitatīvu printera darbību, sniedzot lielāku vērtību ilgtermiņā, kā arī sirdsmieru, ko sniedz apziņa, ka tev ir uzticama drukāšanas ierīce.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top