Brother LC1100HYVALBP augstas ražības tintes kasetņu komplekts

Augstas ražības tintes kasetņu komplekts: Ciāna / Fuksīna / Dzeltena / Melna

€ 62,25 iesk. PVN

Atbilstoši ISO/IEC 24711 var izdrukāt līdz 900 lappusēm ar melno kasetni un līdz 750 lappusēm ar krāsu (ciāna, fuksīna un dzeltena).

Augstas kvalitātes Brother oriģināla tintes kasetne

Vairs nav nekvalitatīvu izdruku, tādējādi ietaupot papīru, laiku un naudu.

Produkta detaļas

LC1100HYVALBP_main

Galvenās funkcijas

  • Atbilstoši ISO/IEC 24711 var izdrukāt līdz 900 lappusēm ar melno kasetni un līdz 750 lappusēm ar krāsu (ciāna, fuksīna un dzeltena).
  • Augstas kvalitātes Brother oriģināla tintes kasetne
  • Vairs nav nekvalitatīvu izdruku, tādējādi ietaupot papīru, laiku un naudu.

Apraksts

Iegādājoties LC1100HYVALBP tintes kasetņu komplektu, jūs iegūsiet Brother oriģinālās augstas izšķirtspējas krāsu kasetnes.

Komplektā ir LC1100HYBK, LC1100HYC, LC1100HYM un LC1100HYY augstas izšķirtspējas krāsu kasetnes. Jūs varat ērti nomainīt krāsainās kasetnes un turpināt drukāt augstas kvalitātes izdrukas.

Apraksts

Visas Brother kasetnes, ieskaitot tās, kas ietvertas LC1100HYVALBPDR augstas ražības multipakā, ir stingri pārbaudītas, lai sniegtu klientiem visuzticamāko rezultātu.

Šī paka ietver četras augstas ražības kasetnes, kas kalpo ilgāk par standarta kasetni, bet piedāvā tādus pašus izcilas kvalitātes rezultātus. Lai gan lētās, neoriģinālās kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Jūsu Brother printeri. Var rasties problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan aparāta veiktspēju, un šo problēmu risināšana var izrādīties dārga.

Šīs oriģinālās LC1100HY augstas ražības tintes kasetnes melnā, ciāna, fuksīna un dzeltenā krāsā nodrošina kvalitatīvu printera darbību, sniedzot lielāku vērtību ilgtermiņā, kā arī sirdsmieru, ko sniedz apziņa, ka tev ir uzticama drukāšanas ierīce.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top