Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums
  2. scanners
  3. ADS-1700W

ADS-1700W kompakts dokumentu skeneris

Kompakts dokumentu skeneris lietošanai mājās un birojos, īsceļu izveides iespējas biežāk lietotajām funkcijām ar 7.1cm krāsu skārienjūtīgo ekrānu. Izmantojot bezvadu tīkla savienojumu ADS-1700W ir novietojams jebkurā vietā.

€ 340,01 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Saderība ar

  • Wireless network connectivity

Kompaktais ADS-1700W skenera izmērs ļauj to novietot uz jebkura darba galda. Ar bezvadu tīkla savienojumu skeneris var atrasties jebkurā vietā darba telpā. Veido savienojumu ar ierīci, izmantojot savu viedtālruni vai planšetdatoru.

Padari šīs ierīces izmantošanu vēl ērtāku ar 20 īsceļu izveidi - biežāk izmantojamām funkcijām. Īsceļi var tikt pievienoti, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu.

ADS-1700W apvieno izcilas papīra ievades un izvades iespējas. Ar automātisko dokumentu padevi (ADF), dokumentu divpusējas skenēšanas funkciju - no vairāku lapu līgumiem līdz pat plastmasas kartēm - skenēšana būs pavisam vienkārši un ātri veicama.

  • 25ppm/50ipm, divpusējs krāsu skenēšanas ātrums
  • 20 lokšņu automātiskā dokumentu padeve (ADF) ar plastmasas ID karšu pedevi
  • Bezvadu tīkla savienojums
  • "Bezpieskāriena" skenēšana ar automātisku skenēšanas uzsākšanu
  • Skenē uz PDF, file, e-pasta serveri, tīklā, FTP, pielāgotām darba plūsmām un USB
  • Nozares vadošā Nuance Power PDF rediģēšanas programmatūra

Apraksts

ADS-1700-skārienjūtīgs-ekrāns

Īsceļu izveidošana

Tagad skenēšana uz dažādiem galamērķiem ir vēl vienkāršāk veicama. Samazini laiku, kas tiek tērēts atkārtotu funkciju veikšanai ar automātisku skenēšanas sākšanas iestatījumu. Dokumenti tiks automātiski noskanēti tiklīdz tie tiek ievietoti skenēšanai ADS-1700W skenerī. Biežāk izmantotie skenēt-uz galamērķi var tikt iestatīti kā 'viena pieskāriena' īsceļi un saglabāti uz skārienjūtīgā ekrāna.

ADS-1700W

Integrē ierīci savā ikdienas darbā

Vienkārši integrējams skeneris biznesa darba plūsmā. ADS-1700W ierīce ar uzlabotām pielāgošanas funkcijām ļaus izvairīties no kļūdām un ietaupīt laiku integrējot skeneri esošajos ikdienas darba procesos.

ADS-1700W-mobila-skenēšana

Bezvadu tīkla skenešana

Novieto ADS-1700W jebkurā vietā savā birojā un veido bezvadu tīkla savienojumu ar mobilo telefonu vai klēpjdatoru, padarot failu koplietošanu kolēģu starpā vēl vienkāršāku.

ADS-1700W-uz-galda

Prakstisks un kompakts

ADS-1700W kompaktais dokumentu skeneris ir izcila ierīce arī nelieliem birojiem vai telpām, kur skenerim atrast vietu ir grūti. Izmēros mazliet lielāks par A4 papīra lapu, šī ierīce var tikt arī novietota uz darba galda, netraucējot veikt ikdienas darbus.

ADS-1700W-dokuments-no-ADF

Izcila veiktspēja

Vienkārši ievieto dokumentus automātiskajā dokumentu padevē (ADF) un ļauj ierīcei izdarīt visu darbu. Ar skenēšanas ātrumu līdz 25 lapām minūtē dokumenti var tikt pavisam ātri saglabāti datorā, e-pasta serverī, USB, tīklā vai FTP/SFTP. 

ADS-1700W-ID-karte

Plastmasas ID karšu ērta skenēšana

Ar speciālu plastmasas ID karšu padevi ID karšu skenēšana būs ērtāka nekā jebkad iepriekš - lai visi nepieciešamie dokumenti vrētu tikt ātri un ērti digitalizēti.

Izejmateriāli un papildpiederumi

Saistītie papildpiederumi