Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

RJ-2150

Izturīgs mobilais printeris ar LCD savienojumu 58mm platu kvīšu un 55mm platu uzlīmju drukāšanai. Bluetooth, MFi, Wi-Fi un AirPrint savienojums. Android, iOS un Windows saderība.

Saderība ar

  • Bluetooth compatibility
  • Wireless network connectivity

Drukā uzlīmes un kvītis pēc vajadzības ar mobilo printeri RJ-2150, kam ir bezvadu tīkla un Bluetooth savienojumu iespējas. Dažādas programmatūru iestrādes iespējas (SDK - software development kits) iOS, Android mobilajām ierīcēm un Windows OS datoriem, kas ļaus ātri un ērti integrēt printera funkcijas jau esošajā sistēmā. ZPL II, CPCL un Brother ESC/P emulāciju piedāvājums turpmākajām integrācijas iespējām.

Galvenās funkcijas

  • Tiešās termodrukas ātrums - līdz 152mm/sekundē
  • Bluetooth, Wi-Fi un USB savienojums ar MFi un AirPrint atbalstu
  • LCD ekrāns
  • ZPL II© emulācija, papildus SDK iOS, Android un Windows ierīcēm
  • Izturīgs dizains ar IP54 sertifikātu
  • 2.5 metru kritiena tests

Apraksts

Izturīgs 2 collu mobilais kvīšu un uzlīmju printeris ar Bluetooth un Wi-Fi

Ar plašu savienojumu iespēju klāstu iOS un Android mobilajām ierīcēm, kā arī Windows operētāju sistēmu datoriem, šis kompaktais, izturīgais ātrgaitas printeris ir izcils mobilais uzlīmju un kvīšu printeris Tavam biznesam. RJ-2150 ir lietotājam draudzīga ierīce, pateicoties iestrādātajam LCD ekrānam un ērti nomaināmiem izejmateriāliem.


Daudzpusīgas drukas iespējas jebkurā vietā

Drukā cenu vai atlaižu uzlīmes pēc vajadzības, atrodoties jebkurā vietā, kā arī drukā cenu kvītis saviem klientiem. Šis vieglais printeris ir ideāli piemērots tirdzniecības, pakalpojumu un preču piegādes veicējiem, loģistikas un sabiedrības drošības nozaru darbiniekiem, kā arī lietošanai noliktavās un dažādās ražotnēs.


Uzticama un izturīga ierīce

Ar 2.5 metru kritiena testu un IP54 standarta novērtējumu par izturību putekļos un mitrumā, RJ-2140 ierīce var tikt pielietota gan iekšetelpās, gan ārpus tām.

 


Bluetooth, Wi-Fi un USB savienojumi

Ātri un vienkārši veido savienojumu no RJ-2150 printera ar savu mobilo ierīci, izmantojot Bluetooth savienojumu. Ar Apple MFi, iPhone un iPad ierīces var tikt izmantotas drukāšanai, pateocoties Bluetooth, papildus Android ierīcēm. Vai arī, kā alternatīvu izmanto iespējas savienot ptinyeri Wi-Fi tīklā. USB ports arī ir iekļauts drukāšanai no datora ar Windows operētājsistēmu.

 

Integrē uzlīmju un kvīšu drukas funkcijas jau esošajās sistēmās

Ar standarta ZPL II un CPCL emulācijām, RJ-2150 var tikt ērti integrēts jau esošajās sistēmās, kuras izmanto šīs printera valodas. Vai arī izmanto Brother ESC/P printera valodu, lai piekļūtu, labotu un drukātu veidnes, kas iepriekš tika izveidotas un augšupielādētas no datora printera zibatmiņā.


SDK iOS, Android un Windows ierīcēm

Vienkārši pievieno drukas funkcijas jau esošajās aplikācijās un programmatūrās, izmantojot Brother SDK (software development kits - programmatūru iestrādes komplektu) iespējas. Izmanto Brother B-PAC SDK tieši Windowas ierīcēm vai arī kādu no Brother SDK iPhone, iPad vai Android ierīcēm. Vairāk informāciju meklē šeit http://www.brother.eu/developer.Lejupielādē printera klāsta specifikāciju bukletu

Salīdzini visas modeļu funkcijas un ieguvumus, lejupielādējot RJ-2000 printeru klāsta specifikāciju bukletu no zemāk redzamajām saitēm.

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Zibatmiņas RAM 32 MB
Litija jonu uzlādējams akumulators Yes
Atmiņas lielums 32 MB
Bluetooth Bluetooth 2.1 EDR
Bluetooth profili SPP(Serial Port Profile) / OPP(Object Push Profile) / BIP(Basic Imaging Profile) / HCRP(Hard Copy Cable Replacement Profile)
USB savienojums USB Ver.2.0 (Full Speed) (mini-B connector)
Bezvadu tīkla savienojums IEEE802.11b/g/n (Infrastructure mode and Adhoc mode:[b/g/n] / Wireless direct mode:[g/n])
Izmēri 151mm(w) x 73(h)mm x 100mm(d)
Svars 545 g
Jostas saspraude
Litija jona akumulators Yes
Citi Documentation
Veidi un izmēri Width: 58mm / Diameter: 60mm maximum
Emulācija ZPL II®‎, CPCL, ESC/P
Maksimālais drukāšanas garums 1000 mm
Maksimālais drukāšanas platums 54 mm
Rezidentfonts Gothic, Letter Gothic Bold, Helsinki Max
Izšķirtspēja (dpi) 203
Standarta drukas ātrums 152 mm sekundē
SDK (programmatūras izstrādes komplekts)
Garantija 3 years

Izejmateriāli un papildpiederumi

Saistītie papildpiederumi