Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

RJ-2140

Izturīgs mobilais printeris ar LCD ekrānu 58mm platu uzlīmju drukai ar Wi-Fi un Airprint savienojumu Android, iOS un Windows ierīcēm.

Saderība ar

  • Wireless network connectivity

Drukā uzlīmes un kvītis pēc vajadzības ar bezvadu tīkla savienojuma Bropther RJ-2140 mobilo printeri. Integrē drukas ierīci jau esošajās sistēmās ar Brother SDK (programmatūru iestrādes komplekta) atbalstu iOS, Android un Windows ierīcēm. Iestrādāts atbalsts ZPL II, CPCL un Brother ESC/P emulācijai turpmākajām integrācijas iespējām.

Galvenās funkcijas

  • Liels tiešās termodrukas ātrums - līdz 152mm/sekundē
  • Wi-Fi un USB savienojums ar AirPrint atbalstu
  • Iestrādāts LCD ekrāns
  • ZPL II© emulācija un papildus SDK iOS, Android un Windows ierīcēm
  • Izturīgs dizains ar IP54 sertifikātu
  • 2.5 metru kritiena tests

Apraksts

Izturīgs 2 collu mobilais kvīšu un uzlīmju printeris ar Wi-Fi

Šis izturīgais mobilais printeris ir ātrākais savā klasē un nodrošina virkni savienojuma iespēju iOS un Androis mobilajām ierīcēm, kā arī datoriem ar Windows operētājsistēmu. iestrādātais izgaismotais LCD ekrāns un viegli nomaināmie izejmateriālu ruļļi padara šo ierīci oar ideālu mobilo uzlīmju un kvīšu printeri Tavam biznesam.


Daudzpusīgas drukas iespējas jebkurā laikā

Drukā cenu vai atlaižu uzlīmes pēc vajadzības, atrodoties jebkurā vietā, kā arī drukā cenu kvītis saviem klientiem. Šis vieglais printeris ir ideāli piemērots tirdzniecības, pakalpojumu un preču piegādes veicējiem, loģistikas un sabiedrības drošības nozaru darbiniekiem, kā arī lietošanai noliktavās un dažādās ražotnēs.


Uzticama un izturīga ierīce

Ar 2.5 metru kritiena testu un IP54 standarta novērtējumu par izturību putekļos un mitrumā, RJ-2140 ierīce var tikt pielietota gan iekšetelpās, gan ārpus tām.


Wi-Fi un USB savienojums

Pateicoties iestrādātajam bezvadu tīkla savienojumam, RJ-2140 var tikt savienots bezvadu tīklā drukāšanai noliktavās, lielveikalos vai cītās līdzīgas vietās. Alternatīvi šai iespējai, printeri var iestatīt izmantošanai Wireless Direct režīmā, ja tīkla savienojums nav pieejams - drukāšanai tieši no mobilās ierīces. Papildus tam, ierīci var izmantot arī ar USB porta palīdzību, kad nepieciešams drukāt no datora ar Windows operētājsistēmu.

 


Integrē uzlīmju vai kvīšu drukas iespējas jau esošajās sistēmās

Ar standarta atbalsta funkciju ZPL II un CPCL emulācijām, RJ-2140 var tikt pievienots jau esošajās sistēmās, kas izmanto šīs printera valodas. Vai arī izmanto Brother ESC/P printera valodu, lai piekļutu, labotu un drukātu veidnes, kas iepriekš tika radītas un augšupielādētas no datora printera zibatmiņā.


SDK iOS, Android un Windows ierīcēm

Vienkārši pievieno drukas funkcijas jau esošajās aplikācijās un programmatūrās, izmantojot Brother SDK (software development kits - programmatūru iestrādes komplektu) iespējas. Izmanto Brother B-PAC SDK tieši Windowas ierīcēm vai arī kādu no Brother SDK iPhone, iPad vai Android ierīcēm. Vairāk informāciju meklē šeit http://www.brother.eu/developer.Lejupielādē produktu klāsta specifikāciju bukletu

Salīdzini katra modeļa funkcijas un ieguvumus, lejupielādējot RJ-2000 sērijas mobilo printeru specifikāciju bukletu no zemāk redzamajām saitēm.

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Izmantošanas veids Portatīvā drukāšana
Zibatmiņas RAM 32 MB
Litija jonu uzlādējams akumulators
Atmiņas lielums 32 MB
USB savienojums USB Ver.2.0 (Pilngaitas) (mini-B savienotājs)
Bezvadu tīkla savienojums IEEE802.11b/g/n (Infrastructure un Adhoc režīmi:[b/g/n] / Wireless direct režīms:[g/n])
Izmēri 151mm(w) x 73(h)mm x 100mm(d)
Svars 545 g
Jostas saspraude
Litija jona akumulators
Citi Dokumentācija
Ātrās iestatīšanas norādījumi
Veidi un izmēri Platums: 58mm / Diametrs: 60mm maksimāli
Emulācija ZPL II®‎, CPCL, ESC/P
Maksimālais drukāšanas garums 1000 mm
Maksimālais drukāšanas platums 54 mm
Rezidentfonts Gothic, Letter Gothic Bold, Helsinki
Izšķirtspēja (dpi) 203
Standarta drukas ātrums 152 mm sekundē
SDK (programmatūras izstrādes komplekts)
Garantija 3 gadu garantija

Izejmateriāli un papildpiederumi

Saistītie papildpiederumi