Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Sākums Brother
 2. Printeri
 3. Portatīvie printeri
 4. RJ-2050

RJ-2050

Izturīgs mobilais printeris ar LCD ekrānu - 58mm platu uzlīmju drukai. Bluetooth, MFi, Wi-Fi un AirPrint savienojums. Saderība ar Android, iOS un Windows.

Saderība ar

 • Bluetooth compatibility
 • Wireless network connectivity

Brother RJ-2050 uzlīmju printeris ar uzlabotām savienojumu iespējām ir izcils mobilais printeris dažādu kvīšu, uzlīmju un citu dokumentu drukai jebkurā vietā un jebkurā laikā. Iespēja integrēt funkcijas jau esošajās sistēmās, pateicoties Wi-Fi, Bluetooh un USB savienojumam. Pieejams bezmaksas SDK (programmatūru iestrādes komplekts) iOS, Android un Windows ierīcēm, kopā ar iestrādāto atbalstu ZPL II, CPCL un Brother ESC/P emulācijām.

Galvenās funkcijas

 • Ātrgaitas tiešās termodrukas printeris - 152mm/sekundē
 • Bluetooth, Wi-Fi un USB savienojums, kā arī MFi un AirPrint atbalsts
 • Iestrādāts LCD ekrāns
 • ZPL II© emulācija, papildus SDK iOS, Android un Windows ierīcēm
 • Izturīgs dizans ar IP54 sertifikātu
 • 2.5 metru krišanas testa izturība

Apraksts

Izturīgs 2 collu mobilais kvīšu printeris ar Bluetooth un Wi-Fi

Piedāvājot augstāko drukas ātrumu savā klasē un plašu savienojumu iespēju klāstu iOS, Android mobilajām ierīcēm un Windows galda ierīcēm. RJ-2050 ir izstrādāts darbam nestandarta apkārtējās vides apstākļos. Viegli salasāmais LCD ekrāns kopā ar vienkārši nomaināmajiem izejmateriālu ruļļiem padara RJ-2050 ierīci par perfektu Tavam biznesam.


Tūlītējai drukai

Izdrukā un atstāj kvītis un nepieciešamos dokumentus klientiem uzreiz pēc darba paveikšanas - preču piegādes utml. Uzlabo mobilā darba spēka produktivitāti tirdzniecības, pakalpojumu sniegšanas, loģistikas, ražošanas un citās sfērās, kur nepieciešams veikt darba pienākumus ārpus biroja telpām.

Radīti sarežītiem darbiem

Ar IP54 standarta novērtējumu izturībā mitrumā un putekļos, kā arī 2.5 metru augstuma krišanas testu, RJ-2050 spēs izturēt ikdienas sarežītāko darbu veikšanu, kas ļaus izvairīties no nevēlamām situācijām, kad drukas ierīču darbībā rodas kādi bojājumi.


Wi-Fi, Bluetooth un USB savienojums

RJ-2050 ierīce ir ar dažādām savienojumu iespējām, ieskaitot Bluetooth (ar Apple MFi atbalstu). Veido savienojumu, izmantojot savu Wi-Fi vai arī iestati printeri, lai izmantotu Wireless Direct režīmu, kad nav pieejams bezvadu tīkla savienojums. Datoriem ar Windows operetājsistēmu izmanto USB portu - drošam savienojumam.


Integrācija jau esošajās sistēmās

Maksimālai saderībai ar jau esošajām sistēmām, RJ-2050 ierīce atbalsta ZPL II un CPCL emulāciju iespējas. Alternatīvai izmanto Brother ESC/P printera valodu, lai piekļutu, labotu un drukātu veidnes printera zibatmiņā, kas iepriekš var tikt izveidota un augšupielādēta no datora.


SDK iOS, Android un Windows ierīcēm

Vienkārši pievieno drukas funkciju jau esošajās aplikācijās un programmatūrā, izmantojot Brother SDK (software development kits - programmatūru iestrādes komplektu) iespējas. Izmanto Brother B-PAC SDK Windows programmām, vai arī kādu no Brother drukas SDK iPhone, iPad vai Android ierīcēm. VAirāk informāciju meklē http://www.brother.eu/developer.Lejupielādē produktu specifākciju brošūru

Salīdzini visu RJ-2000 sērijas modeļu funkcijas un ieguvumus, lejupielādējot specifikāciju brošūru no zemāk redzamajām saitēm.

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Izmantošanas veids Portatīvā drukāšana
Zibatmiņas RAM 32 MB
Atmiņas lielums 32 MB
Litija jonu uzlādējams akumulators
Bluetooth Bluetooth 2.1 EDR
Bluetooth profili SPP(Serial Port Profile) / OPP(Object Push Profile) / BIP(Basic Imaging Profile) / HCRP(Hard Copy Cable Replacement Profile)
USB savienojums USB Ver.2.0 (Pilnaitas) (mini-B savienotājs)
Bezvadu tīkla savienojums IEEE802.11b/g/n (Infrastructure un Adhoc režīmi:[b/g/n] / Wireless direct režīms:[g/n])
Izmēri 122mm(w) x 57(h)mm x 100mm(d)
Svars 465 g
Jostas saspraude
Litija jona akumulators
Citi Dokumentācija
Veidi un izmēri Platums: 58mm / Diametrs: 40mm maksimāli
Emulācija ZPL II®‎, CPCL, ESC/P
Maksimālais drukāšanas garums 1000 mm
Maksimālais drukāšanas platums 54 mm
Rezidentfonts Gothic, Letter Gothic Bold, Helsinki Max
Izšķirtspēja (dpi) 203
Standarta drukas ātrums 152 mm sekundē
SDK (programmatūras izstrādes komplekts)
Garantija 3 gadu garantija

Izejmateriāli un papildpiederumi

Saistītie papildpiederumi

Portatīvie printeri