Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Sākums Brother
 2. Printeri
 3. Portatīvie printeri
 4. RJ-2030

RJ-2030

Izturīgs mobilais printeris ar LCD ekrānu - 58mm platu uzlīmju drukai. Bluetooth savienojums. Android un Windows saderība.

Saderība ar

 • Bluetooth compatibility

Drukā kvītis, biļetes un citus dokumentus pēc vajadzības ar Brother RJ-2030 izturīgo uzlīmju printeri. Apvienojot USB un Bluetooth savienojumu, ZPL II, CPSL un Brother ESC/P emulācijas, kā arī SDK Android un Windows ierīcēm.

Galvenās funkcijas

 • Ātrgaitas, tiešās termodrukas ierīce ar drukas ātrumu līdz 152mm/sekundē
 • USB un Bluetooth savienojums
 • Iestrādāts LCD ekrāns
 • ZPL II© emulācija, SDK Android un Windows ierīcēm
 • Izturīgs dizains ar IP54 sertifikātu
 • 2.5 metru augstuma krišanas tests

Apraksts

Izturīgs 2 collu mobilais kvīšu printeris ar Bluetooth

Šis tiešās termodrukas printeris nodrošina augstāko drukas ātrumu savā klasē, apvienojot izcilas funkcijas izturīga dizaina ierīcē. Iestrādātais LCD ekrāns un vienkārši ievietojamie uzlīmju ruļļi padara RJ-2030 par ideālu mobilo printeri Tavam biznesam.


Mobilizē savu darba ikdienu

Darbinieki tirdzniecības, pakalpojumu sniegšanas, loģistikas nozarēs, kā arī darbinieki, kas strādā noliktavās, veselības aprūpes, sabiedrības drošības un ražošanas sfērās spēs novērtēt ieguvumus, kādus sniegs iespēja drukāt dokumentus un kvītis, atrodoties jebkurā vietā. Mobilizē savu darba ikdienu ar izturīgu un kompaktu mobilo printeru pielietošanu.


Radīti sarežģītiem drukas darbiem

RJ-2030 ir izturīga drukas ierīce, kas spēj izturēt mitrumu, putekļus, kā arī citus nelabvēlīgus apkārtējās vides apstākļus. Ar IP54 novērtējumu un krišanas testu no 2.5 metru augstuma - šī ierīce ir radīta darbam dažādos apkārtējas vides apstākļos.


Bluetooth un USB savienojums

Bluetooth savienojums nodrošinās izcilas savienojumu iespējas, pateicoties iestrādātajam Bluetooth savienojumam. Ierīce atbalsta SPP, OPP, BIP un HRCP profilus. Izmanto ierīci arī savienojumam ar Windows datoru, izmantojot USB portu.


Integrācija jau esošajās sistēmās

RJ-2030 ierīce ietver ZPLII un CPCL emulācijas, lai nodrošinātu maksimālu saderību un integrāciju jau esošajās sistēmās. Veido dizaina veidnes savā datorā, augšupielādē printera atmiņā, ērti piekļūsti un atjauno, izmantojot Brother ESC/P printera valodu.


SDK Android un Windows ierīcēm

Vienkārši pievieno drukas funkciju jau esošajās aplikācijās un programmatūrās, izmantojot Brother SDK (software development kit - programmatūru iestrādes komplektu). Izmanto Brother B-PAC SDK Windows programmās vai Brother SDK Android ierīcēs. Vairāk informāciju meklējiet - http://www.brother.eu/developerLejupielādē produktu klāsta specifikāciju bukletu

Salīdzini katra modeļa funkcijas un ieguvumus, lejupielādējot produktu specifikāciju brošūru RJ-2000 sērijas mobilajiem printeriem no lejupielāžu saitēm, kas atrodamas zemāk.

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Izmantošanas veids Portatīvā drukāšana
Zibatmiņas RAM 32 MB
Atmiņas lielums 32 MB
Litija jonu uzlādējams akumulators
Bluetooth Bluetooth 2.1 EDR
Bluetooth profili SPP(Serial Port Profile) / OPP(Object Push Profile) / BIP(Basic Imaging Profile) / HCRP(Hard Copy Cable Replacement Profile)
USB savienojums USB Ver.2.0 (Pilngaitas) (mini-B savienotājs)
Izmēri 122mm(w) x 57(h)mm x 100mm(d)
Svars 465 g
Jostas saspraude
Litija jona akumulators
Citi Dokumentācija
Veidi un izmēri Platums: 58mm / Diametrs: 40mm maksimāli
Maksimālais drukāšanas garums 1000 mm
Maksimālais drukāšanas platums 54 mm
Rezidentfonts Gothic, Letter Gothic Bold, Helsinki
Izšķirtspēja (dpi) 203
Standarta drukas ātrums 152 mm sekundē
Emulācija ZPL II®‎, CPCL, Brother ESC/P, Brother P-touch veidne
SDK (programmatūras izstrādes komplekts)
Garantija 3 gadu garantija

Izejmateriāli un papildpiederumi

Saistītie papildpiederumi

Portatīvie printeri