Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

PJ-773

A4 mobilais printeris ar bezvadu tīkla savienojumu un AirPrint atbalstu

Drukā rēķinus, ziņojumus un citus dokumentus, atrodoties ceļā. Racionalizē savu darbu tirdzniecības, loģistikas un piegādes pakalpojumu nozarēs.

PJ-773 portatīvais printeris ar bezvadu tīkla savienojumu un AirPrint tehnoloģijas atbalstu nodrošina A4 izmēra drukas risinājumus ir pietiekami kompakts, lai iederētos koferī vai datorsomā. Printeri ir iespēja arī iemontēt transportlīdzeklī.

Termodrukas tehnoloģija ar 300 dpi drukas izšķirtspēju rada skaidru tekstu ar drukas ātrumu - 8 lapas minūtē.

Printeris ir saderīgs ar virkni dažādām operētājsistēmām, PJ-773 printeri var ērti un vienkārši integrēt arī jau esošajās aplikācijās un programmatūrās, izmantojot pieejamos programmatūru izstrādes komplektus (SDK - Software Development Kits).

 

Galvenās funkcijas

  • Bezvadu tīkla savienojums un USB, kā arī AirPrint tehnoloģijas atbalsts
  • Augstas izšķirtspējas 300 dpi termodrukas tehnoloģija
  • Līdz 8 ppm drukas ātrums
  • Android, iOS, Windows, Mac, Linux un Citrix atbalsts
  • Papildus augsta ražīguma litija jonu akumulators - drukāšanai, esot ceļā
  • Pielāgo drukāšanu iespējamu transportlīdzeklī, izmantojot montāžas komplektu, akumulatoru un aizsargkoferi

Apraksts

 

PJ-773 augstas izšķirtspējas tiešās termodrukas mobilais printeris ar bezvadu tīkla savienojumu

Šis izturīgais printeris, kas ir īpaši piemērots lietošanai ārpus telpām būs izcils risinājums pārdošanas/pakalpojumu, loģistikas/piegādes un veselības aprūpes nozaru darbiniekiem. Vari veidot savienojumu ar datoru vai planšetdatoru, pateicoties USB un bezvadu tīkla savienojumam.

Printeris ir ērti pārnēsājams, viegls un izmēru ziņā nav platāks par A4 papīra loksni, kas padara to par īpaši piemērotu pārnēsāšanai speciālā koferī vai iemontēšanai transportlīdzeklī ar montāžas komlekta palīdzību, kas ietilpst sākuma komplektā.

PJ-773 drukā līdz 8 lapām minūtē ar 300dpi drukas izšķirtspēju gan sagrieztas lapas, gan vienlaidu garuma lapas - ar iespēju šo funkciju ērti izslēgt. Iespēja drukāt līdz A4 izmēra dokumentus padara to par īpaši piemērotu rēķinu, dažādu pakalpojumu un piegāžu atskaišu drukāšanai.

Pieejams plašs papildpiederumu klāsts - iespējai pielāgot printeri dažādiem drukas risinājumiem.

 

Augstas kvalitātes A4 druka, esot ceļā 

Brother PJ mobilo printeru klāsts beidzot spēj sniegt uzņēmumiem uzticamus, augstas kvalitātes A4 izmēra dokumentu drukas risinājumus jebkurā vietā un laikā. Apvienojumā ar tiešo termodruku, šī tehnoloģija tiek uzskatīta par vienu no uzticamākajām mobilās drukas risinājumu vidū. Ņemot vērā, ka netiek izmantota ne tinte, ne toneris vai lentas, darbinieki var būt droši, ka nebūs vajadzības meklēt dārgus izejmateriālus, tiklīdz tie ir beigušies, jo vienīgais izejmateriālu vieds, kas ir nepieciešams ir papīrs.

Kompakts un viegls

Neskatoties uz to, ka printerim ir neticami kompakts dizains un tas ir viegls, tā ražošanas un izstrādes procesā uzvars tika likts uz izturību un profesionalitāti, kas apvienota kompaktā printera dizainā, ko var ērti pārnēsāt koferī vai datora somā, kā arī uz laiku iemontēt transportlīdzeklī.


Bezvadu tīkla un USB savienojumi

Iespēja izveidot gan vadu, gan bezvadu tīkla savienojumu nozīmē, ka vari veidot savienojumu ar virkni dažādām ierīcēm - iOS un Android planšetdatoriem un viedtālruņiem vai Windows®, Mac un Linux operētājsistēmu galda un klēpjdatoriem.

Bezvadu tīkla datu pārraide ir ātra un droša, pateicoties IEEE802.11b/g/n* atbalstam (Infrastructure, Adhoc un Wireless Direct režīmi) un nozares standarta drošības rēžīmi -  WEP, WPA(2)-PSK, LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAP-TTLS un EAP-TLS.

Ar iebūvētu Wireless direct režīmu, lietotāji var droši drukāt uz printeri, bez vajadzības veidot savienojumu caur Wi-Fi rūteri.


*Wireless direct režīms atbalsta IEEE802.11b/g režīmus

Pielāgojiet drukāšanu jau esošajām mobilajām aplikācijām un progrmmatūrai

Pielāgot drukāšanu iespējamu jau no esošājām aplikācijam un programmatūras vienmēr ir bijis grūts uzdevums.

Tomēr, tāpat kā standarta printeru draiveri Windows®, Mac un Linux, Brother piedāvā virkni programmatūru izstrādes komplektus (SDK - Software Development Kits), kas ļauj izstrādātājiem vienkārši pievienot drukāšanas funkcijas jau esošajos risinājumos vai arī ļauj jaunajām drukas aplikācijām tikt ātri un efektīvi izstrādātām.

SDK ir pieejami ar iOS, Android un Windows® operētājsistēmām.

 

Vairāk informāciju meklējiet Brother European Developer mājas lapā:

http://www.brother.eu/developers 

AirPrint™, Google Cloud Print un MOPRIA® atbalsts

Drukā tieši no atbalstītām aplikācijām un citām programmatūrām, bez nepieciešamības instalēt printera draiverus vai integrēt drukāšanas funkcijas aplikācijās. Ar trīs, visbiežāk lietoto bezvadu tīkla versiju izmantošanu mobilo ieroču vidū, PJ-773 nodrošina virkni drukāšanas funkciju, kas pieejamas PJ-700 sērijas printeru klāstā.

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Printera tips Melnbalta druka
Svītrkoda simbolu kopumi Lineārie: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Industrial 2of5, Postnet. 2D:PDF417/MicroPDF417, DataMatrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec
Maks. papīra izmērs A4
Atmiņa RAM: 32MB, zibatmiņa: 6MB
USB savienojums Ver.2.0 (pilngaitas). Perifērais savienotāja tips: Mini-B
Wi-Fi Direct IEEE 802.11g/n (Wireless Direct)
Bezvadu tīkla savienojums IEEE802.11b/g/n (Infrastructure režīms), IEEE802.11b/g/n (Adhoc režīms)
Atbalstītas iOS SDK (iOS 5 vai jaunāka), Android SDK (Android versija 2.3 vai jaunāka, izmantojot Bluetooth, versija 3.1 vai jaunāka, izmantojot USB savienojumu)
Izmēri 255(W) x 55(D) x 30(H) mm
Svars 480 g
Saturs PJ-773 mobilais printeris, USB kabelis, drukas galvas tīrīšanas loksne, dokumentācija
Svars Min: 105mm x 25.4mm, Maks.: 216mm x 5.49 metri
Bezvadu tīkla drošība Adhoc režīms: Open System (None/WEP), Infrastructure režīms:[Personal režīms] Open System (None/WEP), Public Key Authentication (WEP), WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), [Enterprise režīms] LEAP (CKIP), EAP-FAST (TKIP/AES), PEAP (TKIP/AES), EAP-TTLS (TKIP/AES), EAP-TLS (TKIP/AES), Wireless Direct režīms: WPA2-PSK (AES)
Atbalstītas Windows - Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/Server 2012 R2, Mac OSX - v10.8/10.9/10.10, Linux - Redhat, Debian
A4 standarta drukas ātrums Līdz 8 lapu skaits minūtē
Izšķirtspēja 300x300dpi
Bitkartes fonti Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Emulācija ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
Kontūras/vektoru fonti Helsinki, Brussels, Letter Gothic
Atbalstīti iPrint & Scan: (Android, iOS), AirPrint, Google Cloud Print Ver.2.0 (Chrome OS™/Android™2.1 vai jaunāka/iOS 3.0 vai jaunāka), MOPRIA, P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (Windows only), EWS (iebūvēts Web serveris)
Garantija 2 gadu garantija

Izejmateriāli

Saistītie papildpiederumi

Portatīvie printeri