Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

PJ-762

A4 portatīvais printeris ar Bluetooth savienojumu

Drukā rēķinus, ziņojumus un citus dokumentus, atrodoties ceļā. Racionalizē savu darbu tirdzniecības, loģistikas un piegādes pakalpojumu nozarēs.

PJ-762 portatīvais printeris ar USB savienojumu nodrošina A4 drukas risinājumus un ir pietiekami kompakts, lai iederētos koferī vai datorsomā. Printeri ir iespēja arī iemontēt transportlīdzeklī.

Termodrukas tehnoloģija rada skaidru tekstu ar drukas ātrumu - 8 lapas minūtē.

Printeris ir saderīgs ar virkni dažādām operētājsistēmām, PJ-762 printeri var ērti un vienkārši integrēt jau esošajās aplikācijās un programmatūrās, izmantojot pieejamos programmatūru izstrādes komplektus (SDK - Software Development Kits).

 

Galvenās funkcijas

  • Bluetooth un USB savienojums
  • 203 x 200 dpi termodrukas tehnoloģija
  • Līdz 8 ppm drukas ātrums
  • Android, Windows, Mac, Linux un Citrix atbalsts
  • Papildus, augsta ražīguma litija jonu akumulators pieejams drukāšanai, esot ceļā
  • Pieejami papildpiederumi, lai pielāgotu drukāšanu transportlīdzeklī ar montāžas komplektu, akumulatoru un aizsargkoferi

Apraksts

 

PJ-762 tiešās termodrukas printeris ar Bluetooth savienojumu

Šis izturīgais printeris, kas ir īpaši piemērots lietošanai ārpus telpām būs izcils risinājums pārdošanas/pakalpojumu, loģistikas/piegādes un veselības aprūpes nozaru darbiniekiem. Vari veidot savienojumu ar datoru vai planšetdatoru, pateicoties USB un Bluetooth savienojumam.

Printeris ir ērti pārnēsājams, viegls un izmēru ziņā nav platāks par A4 papīra loksni, kas padara to par īpaši piemērotu pārnēsāšanai speciālā koferī vai iemontēšanai transportlīdzeklī ar montāžas komlekta palīdzību, kas ietilpst sākuma komplektā.

PJ-762 drukā līdz 8 lapām minūtē ar 203x200dpi drukas izšķirtspēju gan sagrieztas lapas, gan vienlaidu garuma lapas - ar iespēju šo funkciju ērti izslēgt. Iespēja drukāt līdz A4 izmēra dokumentus padara to par īpaši piemērotu rēķinu, dažādu pakalpojumu un piegāžu atskaišu drukāšanai.

Pieejams plašs papildpiederumu klāsts - iespējai pielāgot printeri dažādiem drukas risinājumiem.

 

Augstas kvalitātes A4 druka, esot ceļā 

Brother PJ mobilo printeru klāsts beidzot spēj sniegt uzņēmumiem uzticamus, augstas kvalitātes A4 izmēra dokumentu drukas risinājumus jebkurā vietā un laikā. Apvienojumā ar tiešo termodruku, šī tehnoloģija tiek uzskatīta par vienu no uzticamākajām mobilās drukas risinājumu vidū. Ņemot vērā, ka netiek izmantota ne tinte, ne toneris vai lentas, darbinieki var būt droši, ka nebūs vajadzības meklēt dārgus izejmateriālus, tiklīdz tie ir beigušies, jo vienīgais izejmateriālu vieds, kas ir nepieciešams ir papīrs.

Kompakts un viegls

Neskatoties uz to, ka printerim ir neticami kompakts dizains un tas ir viegls, tā ražošanas un izstrādes procesā uzvars tika likts uz izturību un profesionalitāti, kas apvienota kompaktā printera dizainā, ko var ērti pārnēsāt koferī vai datora somā, kā arī uz laiku iemontēt transportlīdzeklī.


USB savienojums

Veido savienojumu ar Windows®, Mac vai Linux operētājsistēmu galda un klēpjdatoriem, izmantojot uzticamu vadu tīkla savienojumu vai arī ar Android ierīcēm, kurām ir USB ports (nepieciešama Android OS versija 3.1 vai jaunāka).

Pielāgojiet drukāšanu jau esošajām mobilajām aplikācijām un progrmmatūrai

Pielāgot drukāšanu iespējamu jau no esošājām aplikācijam un programmatūras vienmēr ir bijis grūts uzdevums.

Tomēr, tāpat kā standarta printeru draiveri Windows®, Mac un Linux, Brother piedāvā virkni programmatūru izstrādes komplektus (SDK - Software Development Kits), kas ļauj izstrādātājiem vienkārši pievienot drukāšanas funkcijas jau esošajos risinājumos vai arī ļauj jaunajām drukas aplikācijām tikt ātri un efektīvi izstrādātām.

SDK ir pieejami ar iOS, Android un Windows® operētājsistēmām.

 

Vairāk informāciju meklējiet Brother European Developer mājas lapā:

http://www.brother.eu/developers 

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Printera tips Melnbalta druka
Maks. papīra izmērs A4
Svītrkoda simbolu kopumi Lineārie: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Industrial 2of5, Postnet. 2D:PDF417/MicroPDF417, DataMatrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec
Atmiņa RAM: 32MB, Zibatmiņa: 6MB
Bluetooth Ver 2.1 EDR
Bluetooth profili SPP, BIP, OPP un HRCP
USB savienojums Ver.2.0 (pilngaitas). Perifērais savienotāja tips: Mini-B
Atbalstītas Android SDK (Android versija 2.3 vai jaunāka, izmantojot Bluetooth, versija 3.1 vai jaunāka, izmantojot USB savienojumu)
Izmēri 255(W) x 55(D) x 30(H) mm
Svars 480 g
Saturs PJ-762 mobilais printeris, USB kabelis, drukas galvas tīrīšanas loksne, dokumentācija
Svars Min: 105mm x 25.4mm, Maks.: 216mm x 8.23 metri
Atbalstītas Windows 10 (32/64bit), Windows 8 (32/64bit), Windows 7 (32/64bit), Windows Vista (32/64bit), Android v2.2 or later, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 (32/64bit), Mac OS X 10.10.x or later, Linux Red Hat and Debian
A4 standarta drukas ātrums Līdz 8 lapu skaits minūtē
Izšķirtspēja 203x200dpi
Bitkartes fonti Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Emulācija ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
Kontūras/vektoru fonti Helsinki, Brussels, Letter Gothic
Atbalstīti iPrint & Scan: (Android), P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (tikai Windows)
Garantija 3 gadu garantija

Izejmateriāli

Saistītie papildpiederumi

Portatīvie printeri