Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

PJ-722

A4 mobilais printeris

Drukā rēķinus, ziņojumus un citus dokumentus, atrodoties ceļā. Racionalizē savu darbu tirdzniecības, loģistikas un piegādes pakalpojumu nozarēs.

PJ-722 portatīvais printeris ar USB savienojumu nodrošina A4 drukas risinājumus un ir pietiekami kompakts, lai iederētos koferī vai datorsomā. Printeri ir iespēja arī iemontēt transportlīdzeklī.

Termodrukas tehnoloģija ar 203x200 dpi drukas izšķirtspēju rada skaidru tekstu ar drukas ātrumu - 8 lapas minūtē.

Printeris ir saderīgs ar virkni dažādām operētājsistēmām, PJ-722 printeri var ērti un vienkārši izmantot arī ar esošajām aplikācijām un programmatūru, kas tiek lietota, izmantojot pieejamos programmatūru izstrādes komplektus (SDK - Software Development Kits).

 

Galvenās funkcijas

  • USB savienojums
  • 203x200 dpi termodrukas tehnoloģija
  • Līdz 8 ppm drukas ātrums
  • Windows, Mac, Linux un Citrix atbalsts
  • Pieejams papildus augsta ražīguma litija jonu akumulators - iespējai drukāt, atrodoties ceļā
  • Pieejami papildus piederumi, lai pielāgotu printeri lietošanai transportlīdzeklī ar montāžas komplekta palīdzību, akumulatoru un aizsargkoferi

Apraksts

 

PJ-722 tiešās termodrukas mobilais printeris

Šis izturīgais printeris, kas ir īpaši piemērots lietošanai ārpus telpām būs izcils risinājums pārdošanas/pakalpojumu, loģistikas/piegādes un veselības aprūpes nozaru darbiniekiem. Vari veidot savienojumu ar datoru vai planšetdatoru, pateicoties USB savienojumam.

Printeris ir ērti pārnēsājams, viegls un izmēru ziņā nav platāks par A4 papīra loksni, kas padara to par īpaši piemērotu pārnēsāšanai speciālā koferī vai iemontēšanai transportlīdzeklī ar montāžas komlekta palīdzību, kas ietilpst sākuma komplektā.

PJ-722 drukā līdz 8 lapām minūtē ar 203x200dpi drukas izšķirtspēju gan sagrieztas lapas, gan vienlaidu garuma lapas - ar iespēju šo funkciju ērti izslēgt. Iespēja drukāt līdz A4 izmēra dokumentus padara to par īpaši piemērotu rēķinu, dažādu pakalpojumu un piegāžu atskaišu drukāšanai.

Pieejams plašs papildpiederumu klāsts - iespējai pielāgot printeri dažādiem drukas risinājumiem.

Augstas kvalitātes A4 druka, esot ceļā 

Brother PJ mobilo printeru klāsts beidzot spēj sniegt uzņēmumiem uzticamus, augstas kvalitātes A4 izmēra dokumentu drukas risinājumus jebkurā vietā un laikā. Apvienojumā ar tiešo termodruku, šī tehnoloģija tiek uzskatīta par vienu no uzticamākajām mobilās drukas risinājumu vidū. Ņemot vērā, ka netiek izmantota ne tinte, ne toneris vai lentas, darbinieki var būt droši, ka nebūs vajadzības meklēt dārgus izejmateriālus, tiklīdz tie ir beigušies, jo vienīgais izejmateriālu vieds, kas ir nepieciešams ir papīrs.

Kompakts un viegls

Neskatoties uz to, ka printerim ir neticami kompakts dizains un tas ir viegls, tā ražošanas un izstrādes procesā uzvars tika likts uz izturību un profesionalitāti, kas apvienota kompaktā printera dizainā, ko var ērti pārnēsāt koferī vai datora somā, kā arī uz laiku iemontēt transportlīdzeklī.


Pielāgojiet drukāšanu jau esošajām mobilajām aplikācijām un progrmmatūrai

Pielāgot drukāšanu iespējamu jau no esošājām aplikācijam un programmatūras vienmēr ir bijis grūts uzdevums.

Tomēr, tāpat kā standarta printeru draiveri Windows®, Mac un Linux, Brother piedāvā virkni programmatūru izstrādes komplektus (SDK - Software Development Kits), kas ļauj izstrādātājiem vienkārši pievienot drukāšanas funkcijas jau esošajos risinājumos vai arī ļauj jaunajām drukas aplikācijām tikt ātri un efektīvi izstrādātām.

SDK ir pieejami ar iOS, Android un Windows® operētājsistēmām.

 

Vairāk informāciju meklējiet Brother European Developer mājas lapā:

http://www.brother.eu/developers 

USB savienojums

Veido savienojumu ar Windows®, Mac vai Linux operētājsistēmu galda un klēpjdatoriem, izmantojot uzticamu vadu tīkla savienojumu vai arī ar Android ierīcēm, kurām ir USB ports (nepieciešama Android OS versija 3.1 vai jaunāka).

Specifikācijas

Funkcijas un specifikācija

Svītrkoda simbolu kopumi Lineārie: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Industrial 2of5, Postnet. 2D:PDF417/MicroPDF417, DataMatrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec
Printera tips Melnbalta druka
Maks. papīra izmērs A4
Atmiņa RAM: 32MB, zibatmiņa: 6MB
USB savienojums Ver.2.0 (pilngaitas). Perifērais savienotāja tips: Mini-B
Izmēri 255(W) x 55(D) x 30(H) mm
Svars 480 g
Saturs PJ-722 mobilais printeris, USB kabelis, drukas galvas tīrītājs, dokumentācija
Svars Min: 105mm x 25.4mm, Maks.: 216mm x 8.23metri
Atbalstītas Windows - Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/Server 2012 R2, Mac OSX - v10.8/10.9/10.10, Linux - Redhat, Debian
A4 standarta drukas ātrums Līdz 8 lapu skaits minūtē
Izšķirtspēja 203 x 200dpi
Bitkartes fonti Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Emulācija ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
Kontūras/vektoru fonti Helsinki, Brussels, Letter Gothic
Atbalstīti P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (tikai Windows)
Garantija 2 gadu garantija

Izejmateriāli

Saistītie papildpiederumi