1. Sākums
  2. Iespējas

Brother L6000 biznesa klases printeru klāsts

Veiktspēja un iespējas, kādas Jūs negaidījāt. 

Apskatīt printerus

Nevainojams ātrums un efektivitāte

Ar pirmās lapas izdruku mazāk kā 8.5 sekundēs, 50 lapu minūtē lielu drukas ātrumu un līdz 100 attēliem minūtē lielu skenēšanas ātrumu - darbi tiks veikti bez aizķeršanās. 

Ar zemu enerģijas patēriņu un papildus - lielas ietilpības kasetnēm, kas drukā līdz 20 000 lapām, printeri ir arī daudz efektīvāki.

 

Augstākā līmeņa uzticamība

Izturīgi un uzticami, šie printeri ir radīti ilgstošai veiktspējai un to ieteicamā ikmēneša druka ir aptuveni 10 000 lapas - vairāk nekā pietiekoši, lai darbotos atbilstoši jebkurām augstākajām darba prasībām.

Papīra ietilpība 

Iespēja pielāgot papildus papīra padeves kasetes lielākai ietilpībai un izdruku tverttnes - dokumentu kārtošanai un škirošanai, ļaujot pielāgot ierīces iespējas atbilstoši vajadzīgajām prasībām.

Apskatīt iespējas

Vienkārša integrācija un pielāgojamība

Ar Brother risinājumu savienojumu - Brother Solutions Interface (BSI), šie profesionālie biznesa klases printeri ļauj vienkārši pievienot un integrēt pielāgojamus programmatūru risinājumus, kā arī mainīt lietotāju savienojumu iespējas.

Lielāka drošība

Arvien pieaugošie kibernoziegumu draudi liek izvēlēties drukas ierīces ar lielākām drošības funkcijām. Mūsu jaunākās ierīces ir aprīkotas ar Active Directory, LDAP, NFC, drošās bloķēšanas funkciju (secure function lock), drošās drukas funkciju (secure print), IP-Sec Encryption, SSL, drošo PDF, skenēšanu uz SFTP un FTPSC - nodrošinot pilnīgu dokumentu informācijas aizsardzību.

Iepazīstinām ar printeriem

Brother L6000 biznesa klases printeru klāsts ietver četrus izturīgus modeļus, kas var ērti tikt konfigurēti atbilstoši visām specifiskām melnbaltas lāzerdrukas prasībām.

Iespējas, kādas negaidījāt.

Apskatīt ierīces 

Pielāgojami drukas risinājumi

Brother drukas risinājumi ir jaunāko funkciju apvienojums, kas radīti, lai ievērojami palielinātu uzņēmumu produktivitāti un atvieglotu ikdienas darbu veikšanu. Mēs piedāvājam virkni vienkāršu drukas risinājumu, kas palielinās drukāšanas efektivitāti un samazinās to izdevumus.

 
Profesionāli biznesa risinājumi

 

PrintSmart izmaksu kontrole

Iegūsti pilnīgu skaidrību par printeru lietotājiem savā uzņēmumā un drukas darbu aktivitātēm, izmantojot vienkāršu lietotāja savienojumu ar ziņošanas funkcijām, kas nodrošinās lielāku, savu drukas darbu izmaksu kontroli. Rezultāts? Samazinātas drukas darbu izmaksas un optimizēta printeru darbība.

PrintSmart Secure Pro

Tiek balstīts uz PrintSmart izmaksu kontroli, ļaujot IT darbiniekiem uzlabot drukāšanas drošību ar pull printing un drošības funkciju palīdzību mobilajai drukai, kā arī uzlabot skenēšanas funkcijas.

PrintSmart Mobile

Mākoņpakalpojumu atbalsta risinājumi, kas nodrošina vienkāršu piekļuvi drukas darbiem uzņēmuma darbiniekiem un tā viesiem. Izcils risinājums jebkuram uzņēmumam ar mobilo darba spēku vai arī uzņēmumiem, kas atbalsta Bring Your Own Device (BYOD) politiku, ļaujot lietotājiem ātri, vienkārši un droši drukāt no jebkuras mobilās ierīces.

 

MPS

Managed Print Services

Vienkāršs veids, kā palielināt produktivitāti un racionalizēt budžetu ar pakalpojumu, kas balstīts uz biroja tehnikas un izejmateriālu nomu, maksājot "par klikšķi" - ideāls risinājums, lai uzlabotu naudas plūsmu, vienlaicīgi samazinot drukas darbu izmaksas.

Professionāli biznesa pakalpojumi

Palīdzēs nodrošināt esošo drukas darbu optimizāciju, pateicoties virknei pakalpojumu, aptverot visas pirkšanas cikla daļas - novērtējumu, pāreju un optimizāciju - atbilstoši visām prasībām.