Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Brother iLink&Label aplikācija

Izmanto savu Apple iPhone vai iPad, lai lejupielādētu kabeļu ID informāciju, kas saglabāta Fluke Networks LinkWare vietnē, izmantojot to piedāvāto 'dzīvo' projektu iespējas un pārsūti to uz Brother PT-E550W uzlīmju printeri. Vienkārši atlasi un atzīmē, lai ātri izdrukātu vajadzīgās ID uzlīmes. Nav vajadzības izmantot klēpjdatoru vai vadu tīkla savienojumu.

Lejupielādē aplikāciju veikalā 

Network technician using Brother iLink&Label app on his smartphone

Ietaupi laiku, samazini kļūdas

Ietaupi laiku, izmantojot iespēju veidot savienojumu no Linkware vietnes un izmantot tajā esošos datus, lai kabeļu identifikācijas informāciju nevajadzētu ievadīt manuāli ar printera PT-E550W tastatūras palīdzību. Turklāt, tādējādi nepareizi ievadīta un izdrukāta informācija pieder pagātnei, nodrošinot akurātu un precīzu marķēšanas darbu veikšanu.

PT-E550W label printer with network cable ID's being selected for printing

Lejupielādē savu kabeļu marķēšanas ID uzlīmes dažu sekunžu laikā

Tiklīdz aplikācija ir instalēta un Fluke Network Linkware 'live' vietnes lietotājvārds un parole ir ievadīta, kabeļu ID uzlīmes var tikt pārsūtītas uz Brother PT-E550W printeri dažu sekunžu laikā:

  • Atlasi nepieciešamo kabeļu ID uzlīmju projektu, spied "lejupielādēt" un pārsūti tās uz aplikāciju.
  • Atlasi nepieciešamo ID uzlīmju sarakstu un spied "sūtīt", lai ar bezvadu tīkla savienojumu tās pārsūtītu uz PT-E550W printeri.
  • Tas ir arī viss! PT-E550W printera atmiņā ir saglabātās jaunākās ID uzlīmes.

Brother TZe cable label being prepared for wrapping around network cable

Drukā vadu un kabeļu identifikācijas uzlīmes

Ņemot vērā, ka kabeļu ID uzlīmes ir saglabātas printera atmiņā, to izdrukāšanai ir nepieciešams tikai PT-E550W uzlīmju printeris.

Izvēlies "cable wrap" funkcijas taustiņu PT-E550W uzlīmju printerī un konfigurē iestatījumus atbilstoši kabeļu un vadu veidam, kas tiek izmantoti. Šo darbību ir nepieciešams veikt tikai vienu reizi.

Lai izdrukātu uzlīmes, nospied datu bāzes taustiņu, lai redzētu kabeļu ID uzlīmes. Tad izvēlies izdrukāt visas uzlīmes vai atlasi nepieciešamās.

Uzlīmes tiek izdrukātas uz vienas garas strēmeles. Printera nazis palīdzēs uzlīmes sakārtot, kad tās tiek izdrukātas, kas padara to izmantošanu ērtāku un precīzāku.

Brother TZe elastīgās ID laminētās lentas uzlīmes ir izstrādātas speciāli kabeļu un vadu identificēšanas darbiem un ir paredzētas tieši šādam izmantošanas mērķim. 

Mobile device ready to transmit new cable ID's to Brother PT-E550W label printer

Kabeļu ID uzlīmju atjaunināšana

Ja tīkla infrastruktūras projekti tiek mainīti vai atjaunināti ar jaunām kabeļu ID uzlīmēm, izmanto Brother iLink&Label aplikāciju, lai lejupielādētu jaunākās kabeļu ID uzlīmes no sava Linkware vietnes 'live' projekta uz Brother PT-E550W uzlīmju printeri un tad tās izdrukā.