Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Brother Mobile Cable Label Tool aplikācija

Izmanto savu viedtālruni, lai izvēlētos kādu no jau gatavajām veidnēm, ievadi tekstu un izdrukā uzlīmes, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu ar kādu no saderīgajiem printeriem - PT-E550WVP vai PT-P750TDI.

Lejupielādē aplikāciju veikalā    Lejupielādē Google play

Smartphone showing templates in Brother Cable Label Tool app

Marķēšanas veidnes - produktīvam darbam

Aplikācija piedāvā biežāk izmantoto veidņu paraugus kabeļu, sadales kārbu un tīklu instalāciju identificēšanas darbiem. Šāda iespēja manāmi uzlabo marķēšanas darbu veikšanas ātrumu un palielina darba produktivitāti, kā arī samazina kļūdas, kas var rasties neatbilstošu uzlīmju izdrukāšanas gadījumā.

Customised label printed using the Brother Mobile Cable Label Tool app

Veido pilnība pielāgotas uzlīmes 

Ja piedāvātās veidnes neatbilst prasībām, vispārējās marķēšanas iestatījumu funkcijas ļauj uzlīmēm pievienot tekstu, simbolus, attēlus, svītrkodus un rāmjus, piedāvājot izveidot pielāgotas uzlīmes dažādām prasībām.

Cable label tool app on a smartphone with a printed Brother P-touch label

Aizstāj savu datoru ar viedtālruni

Tā vietā, lai sev līdzi nēsātu klēpjdatoru, izmanto Brother Cable Label Tool aplikāciju un veido uzlīmes, tās izdrukājot ar P-touch uzlīmju printeri, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu. 

Label printed to a Brother P-touch being held in hand, to demonstrate on-site label printing

Iespēja drukāt izturīgas uzlīmes 'uz vietas' 

Uzlīmju druka pēc pieprasījuma un jebkurā vietā ļauj visus marķēšanas darbus veikt laikā un pēc plāna, bez vajadzības izgatavot un pasūtīt uzlīmes citā vietā, kā arī gaidīt, kad tās tiks piegādātas.