1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Brother risinājumi tirdzniecībā
Rail of clothes in a shop showing labels printed with a Brother label printer

Brother at your side

Strādā jebkurā vietā un jebkurā laikā, lai uzlabotu produktivitāti, strādājot prom no biroja ar Brother drukas un skenēšanas risinājumiem, ko ir radījuši eksperti, lai palīdzētu uzņēmumiem tirdzniecības nozarē ietaupīt laiku un naudu.

Uzdod jautājumu...

Brother piederošā iPrint&Scan aplikācija ir bezmaksas aplikācija, kas ļauj vienkārši drukāt no un skenēt uz savu ierīci gan Apple, gan Android lietotājiem. Tā automātiski atrod saderīgas Brother ierīces tīklā, kas ļauj vienkārši un ēri nosūtīt dokumentus to izdrukāšanai un augšupielādēt skenēšanas dokumentus "mākonī" no savas mobilās ierīces. Piemēram, ja cilvēki ceļo no vienas tirdzniecības vietas uz citu, Brother PrintSmart Mobile Zone programmatūra var tikt izmantota drukas darbu nosūtīšanai un to savākšanai, izmantojot PIN numuru ierīces kontrolpanelī.

Jā, ar Brother Solutions Interface tas ir iespējams. BSI ir atvērta savienojumu platforma, kas ļauj trešo pušu lietotājiem pašiem radīt savus risinājumus Brother ierīcēs. Rīkojoties šādi, viņi var kontrolēt iepējas, kas parādās kontrolpanelī un kā tās strādā.

Ja izmanto drošās drukas funkciju printera draiverī, tad parasti, pēc drukas darbu nosūtīšanas uz printeri, tie paliek ierīcē līdz tā tiek izslēgta, kas pieļauj konfidenciālas informācijas noplūšanas iespējas. Ar dzēšanas laika funkciju var likt printerim izdzēst nepieciešamos dokumentus pēc iestatīta, noteikta laika - stundām līdz pat dienām.

Jā. The BRAdmin profesionālā programmatūra ļauj regulēt vienu vai vairākas ierīces no sava Windows datora. Ērtākai lietošanai, Brother ierīces var tikt pārvaldītas, izmantojot web pārlūkprogrammu. Papildus tam, Brother statusa uzraudzība (status monitor) ir konfigurējams rīks, kas ļauj sekot līdzi printera statusam 24/7, izmantojot live status ikonu, kas atrodas ekrāna lejasdaļā.
Mūsu drošās drukas iespējas ļauj nosūtīt uz printeri konkrētus dokumentus, bet aizkavē to izdruku līdz tiek ievadīts drošības PIN kods. Vienkārši iestati PIN kodu draiverī, drukājot dokumentu, tad atbloķē to, izmantojot kontrolpaneli, kad jūties doršs, ka neviens cits neredzēs dokumentus. Papildus, mūsu PrintSmart Secure Pro programmatūra drukās tikai tad, kad tiek izmantots savs PIN kods vai NFC karte, kas ļaus izdrukāt dokumentus.