1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Drukas pārvaldības risinājumi
  4. BRAdmin programmatūra un iestrādāts web serveris

Kontrolē no visām interneta pārlūkprogrammām

Brother iestrādātā web servera (Embedded Web Server - EWS) pakalpojumi padara Brother ierīču kontroli un uzraudzību no savas interneta pārlūkprogrammas par ātri un vienkārši veicamu uzdevumu. Vienkārši ievadi IP adresi jebkurā pārlūkprogrammā un saņem esošo informāciju par ierīces veiktspēju un darbības traucējumiem, nepieciešamību papildināt toneri un tinti, vai arī droši piekļūt un izmainīt ierīces iestatījumus.
Turklāt Brother EWS pakalpojumam var piekļūt virtuāli no jebkuras ierīces, kas pieslēgta internetā - sniedzot neierobežotu pielāgojamību.

Funkcijas un ieguvumi

  • Uzraugi ierīces jebkurā laikā, jebkurā vietā

  • Iestati un pārvaldi ierīces attālināti 

  • Piemērots risinājums ierobežotam ierīču skaitam

  • Darbojas ar jebkuru tiešsaistes datoru, planšetdatoru un mobilo ierīci

Kontrolē vēl vairāk no sava datora

Brother BRAdmin Professional programmatūra Windows operētājsistēmai ir intuitīvs un gudrs veids, kā administrēt uzņēmuma tīkla drukas ierīces. Sniedzot lejupejošu un reāllaika pārskatu par visiem drukas darbiem, BRAdmin Professional programmatūra informēs par visām jaunākajām izmaiņām - tonera un tintes līmeni, izejmateriālu nomaiņas nepieciešamību un pat par ierīces papīra padeves uzpildīšanu. Mūsu programmatūra arī sniedz lietojuma statistiku, lai palīdzētu izprast uzņēmuma drukas darbu prasības. 

Radīta apjomīgam darbam, BRAdmin programmatūra arī ļauj uzstādīt, atjaunināt un administrēt drukas ierīces tīklā tieši no datora - risinājums, kas perfekti piemērots lielākiem uzņēmumiem, kas darbojas vairākās vietās. 
 
Funkcijas un ieguvumi

- Iegūsti lejupejošu un reāllaika pārskatu pār saviem drukas darbiem

- Saņem atjauninājumus par galvenajiem darbības principiem

- Pārvaldi ierīces individuāli vai pat globāli

- Pielāgo atjauninājumus tīklā no sava datora