1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Drukas pārvaldības risinājumi

Ļauj mums palīdzēt ar risinājumu

Vislabākais veids, kā kontrolēt piekļuvi, autentifikāciju un izmantošanu ir, izmantojot PIN kodu vai ID karšu lasītāju. Ērta integrācija ar Brother PrintSmart Secure Pro programmatūru un drošās bloķēšanas funkciju (secure function lock), lietotājiem var tikt izsniegta īpaša karte vai arī trešo pušu NFC čips var tikt pievienots jau esošajām durvju ieejas kartēm, kas var var tikt pielietotas ar Brother ierīcēm, kurām ir NFC lasītājs, kas nozīmē, ka nav vajadzības ievadīt PIN numuru.
 
Jā, pastāv dažādi veidi. Secure Function Lock funkcija ļauj kontrolēt, kam ir un kam nav atļauts drukāt, sūtīt faksu, skenēt un kopēt, izmantojot unikālu PIN numuru vai NFC piekļuves kartes. Papildus, PrintSmart Secure Pro programmatūra sniedz pilnīgu kontoli pār to, ko cilvēki var drukāt, kopēt vai izmantot faksa sūtīšanas funkciju.
 
Ja ierīces nav pieslēgtas tīklā, pastāv iespēja izmantot kādu uzraudzības sistēmu, piemēram, BRAdmin Professional un BRPrint Auditor programmatūru, kas ļauj sekot līdzi lokāli savienotām Brother ierīcēm. Tā vietā, lai kontrolētu visu ar printera palīdzību, programmatūra ļauj saņemt informāciju no jebkura tiešsaistē pieslēgta datora caur USB vai paralēlo kabeli. Vienkārši instalē BRPrint Auditor lietotāja datorā un tas sniegs visu informāciju par printera lietošanu BRAdmin Professional programmatūrā tādā pašā veidā, kā printeris, kas pieslēgts tīklā. 
Nē, Driver Deployment Wizard programmatūra izveidos izpildāmu failu, kas automātiski uzstādīs datorā draiveri, kad tiks atbilstoši pielietots, bez vajadzības darīt kaut ko papildus. Turklāt, Brother Universal Driver ļaus parūpēties par visām ierīcēm ar vienu mazu instalāciju. Un visbeidzot, kur ir iespēja, var tikt izmantots Microsoft® Installer (MSI), lai automatizētu procesu, izveidojot failu, kas pārsūtīs visu Brother programmatūru uz lietotāja datoru.
Ja printeri ir dažādās atrašānās vietās, ne vienmēr ir ērti pārbaudīt tos manuāli. Ar e-pastu ziņojumiem, ko printeris sūtīs, ir iespēja redzēt pilnu darbību atskaiti savā e-pasta adresē. Visi izmantotie dati - izdruku skaits un pat esošo toneru līmeņi tiks skaidri uzrādīti un nosūtīti uz jebkuru vietu pasaulē.
Jā, ar Brother Solutions (BSI) savienojumu, kas ir atvērta veida platforma, kas radīta, lai ļautu trešo pušu izstrādātājiem pašiem izveidot risinājumus Brother ierīcēm. Tādējādi, ir iespēja kontrolēt, kādas iespējas parādās vadības panelī un kā tās darbojas.

Brother at your side

Ar plašu drukas pārvaldības pakalpojumu klāstu, mēs ticam, ka spējam sniegt labākos risinājumus visām augoša uzņēmuma prasībām. Brother piedāvā:
  • Vienkāršu uzstādīšanu
  • Uzraudzību un kontroli
  • Uzticamu globālu zīmolu